Sezon na cuda. Książka, która uprzyjemni każdą chwilę.

Sezon na cuda Recenzja ksiązkiKsiążka, którą czyta się „jednym tchem”. Uczy, bawi, rozgrzewa sera – „Sezon na cuda” Magdaleny Kordel.

Gdzieś u podnóża Sudetów, w Malowniczem, jest pensjonat Uroczysko. Jego nowa właścicielka Majka na dobre zadomowiła się w miasteczku. To miejsce ma dla niej magiczny, niepowtarzalny klimat, tu można rozwinąć skrzydła i na dobre zapomnieć o przeszłości. Jednak nasza bohaterka szybko dostrzega, że jej sąsiedzi i przyjaciele mają wiele problemów, o których czasem boją się mówić. Postanawia im pomóc. Lecz aby pomagać, potrzeba czasem nie lada sprytu i umiejętności. Majka nie spodziewa się nawet, jakie przeszkody przyjdzie jej pokonać.

Może wesprze ją pewien anioł, który ponoć czuwa nad Malowniczem, a może znajdą się też ziemscy ochotnicy?
Czy w Uroczysku naprawdę mogą zdarzyć się cuda?

Książka jest lekka, czyta się ją z prawdziwą przyjemnością. Idealna lektura po ciężkim dniu. Takich książek powinno być więcej, bo niosą ze sobą to co w książkach lubię najbardziej – wiele uczuć. Bohaterowie, choć zmagają się z problemami, są przedstawieni przez autorkę w sposób tak sympatyczny, że po prostu nie da się ich nie lubić. Z każdą stroną książki coraz bardziej interesują nas ich losy. Historie są życiowe, ale napisane z lekkością, która nie przytłacza. Magdalena Kordel stworzyła historię, która uprzyjemni nie jednej osobie wolną chwilę. Polecam!

Jeśli szukacie innych wspaniałych książek dla kobiet, które czyta się równie przyjemnie polecam zajrzeć do księgarni internetowej taniaksiazka.pl

 

„Sezon na cuda” Autorka: Magdalena Kordel
Objętość: 400 stron
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Znak

taniaksiazka

 

 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz