Serniki świata. Najlepsze przepisy. Wyd. RM

serniki-swiata-najlepsze-przepisy-wyd-rm-1serniki-swiata-najlepsze-przepisy-wyd-rm-6

Za parę dni Święta Bożego Narodzenia. Na moim świątecznym stole nie może zabraknąć pysznego sernika. Moja rodzina wprost uwielbia, to ciasto dlatego tak często u nas gości. Przynajmniej 2-3 razy w miesiącu, obowiązkowo w święta, często też zabieram go w gości – sernik, to jeden z naszych ulubionych przysmaków. Głównie piekę go w różnych wariantach na podstawie starego rodzinnego, sprawdzonego przepisu. Ale lubię wzbogacać swoją wiedzę o nowe inspiracje. Dlatego tak ucieszyła mnie książka „Serniki świata. Najlepsze przepisy” Wyd. RM. Polecam tą wspaniałą książkę każdemu kto tak jak ja kocha serniki.

serniki-swiata-najlepsze-przepisy-wyd-rm-5

W książce zebrano przepisy na serniki z krajów europejskich, Ameryki, regionów tropikalnych i państw azjatyckich. Znajdziemy przepisy dobrze znane, ale też i mniej typowe, urzekające bogactwem smaków. Przepisy zawarte w książce nie są skomplikowane, dlatego z pewnością większość z Was będzie mogła zaskoczyć rodzinę nowym pysznym sernikiem. Ja osobiście na początku na pewno wypróbuję wspaniały przepis na sernik z białą czekoladą i sosem malinowym, sernik czekoladowo-karmelowy czy przepis na ciasteczka sernikowe. W książce znajdziecie aż 39 pysznych sernikowych inspiracji, które wzbogacone są pięknymi, apetycznymi zdjęciami.

serniki-swiata-najlepsze-przepisy-wyd-rm-4 serniki-swiata-najlepsze-przepisy-wyd-rm-3 serniki-swiata-najlepsze-przepisy-wyd-rm-2

Objętość: 96 stron
Oprawa: Miękka
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz