Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Zdrowie i długowieczność. Recenzja.

sekrety-rosyjskich-uzdrowicieli-recenzja„Znajdź inspirację w naszej książce i korzystaj tak jak inni z przekazywanej przez nas wiedzy rosyjskich uzdrowicieli. Aktywuj oraz wzmocnij za pomocą licznych opisanych ćwiczeń zdolności do samoleczenia twojego ciała, zatroszcz się o nowe dobre samopoczucie, ponadprzeciętną witalność i bezkresną radość życia”

-Neumeyer Petra, Rietdorf Tom Peter

 

Od dawno rosyjska medycyna ludowa cieszy się dużym zainteresowaniem i poważaniem, jednak ostatnio największe zainteresowanie wywołują nowe techniki uzdrawiania. „Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Zdrowie i długowieczność” Neumeyer Petra, Rietdorf Tom Peter, to książka wprowadzająca czytelnika w teorię rosyjskich sposobów leczenia. Nowe rosyjskie techniki leczenia oparte są na medycynie informacyjnej, która to bazuje na dokonaniach fizyki kwantowej i która to z biegiem ostatnich lat stała się dla nas bardziej zrozumiała.

Autorzy w przystępny sposób wprowadzają nas w świat metod stosowanych przez rosyjskich uzdrowicieli. Poza teorią, mamy do dyspozycji również proste ćwiczenia, które możemy wykonać w domu i przekonać się czy opisane w książce techniki faktycznie działają. Możemy na przykład wykonać pięć prostych ćwiczeń przygotowawczych dla wnikliwego postrzegania:

  1. Postrzeganie figur geometrycznych
  2. Rozciągliwa guma
  3. Żonglowanie kulami energetycznymi
  4. Rysowanie palcem
  5. Odczuwanie kolorów i form

Aktywności te mają na celu poznanie rosyjskich sposobów uzdrawiania, a także pobudzenie drzemiącego w nas potencjału wyczuwania energii. Zadania te odniosą pożądany skutek dopiero, gdy będą stosowane przez dłuższy czas. Według autorów po pewnym czasie ich stosowania zaczniemy zauważać jak zwiększają się nasze zdolności, wrażliwość i ukierunkowana na cel koncentracja. Podobno osoby wykonujące te ćwiczenia regularnie przez sześć, siedem tygodni, zyskują świetne wyczucie, intuicję i czerpią korzyści z lepszego samopoczucia. 

Do wschodnich sposobów leczenia (poza wspomnianymi wcześniej) należą również najróżniejsze rodzaje oczyszczania m.in. pomieszczeń, czakr, otoczenia i siebie. Dzięki książce można poznać również metody uzdrawiania kamieniami, dźwiękiem, światłem, promieniowaniem, a także nowości jak wysokoenergetyczne Płytki Kolcowa.

Książka „Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Zdrowie i długowieczność”, to niewątpliwie bardzo ciekawa pozycja, która w przystępny sposób wyjaśni nam wiele ciekawych kwestii dotyczących rosyjskich technik uzdrawiania.

 

 

„Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Zdrowie i długowieczność”
Autorzy: Neumeyer Petra, Rietdorf Tom Peter
Objętość: 196 stron
Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

logo-sferaduszy

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz