Ścierki kuchenne na prezent? 3 powody, dla których warto

Pamiętacie słynną zasadę, aby nie kupować na prezent rzeczy praktycznych, a już – broń Boże! – nie strzelić sobie w stopę wręczaniem kobiecie patelni lub ścierek? Dla miłośników rzeczy użytkowych mamy dobrą wiadomość: pogląd ten zdecydowanie odchodzi do lamusa. Przedstawiamy trzy powody, dla których ścierki kuchenne to świetny prezent, wierząc, że argumentów można znaleźć znacznie więcej!

1. Ścierki kuchenne, czyli czego potrzebujesz?

2. Kompletowanie wyprawki

3. Żartobliwy prezent

Gdy kupujemy dla bliskiego  przyjaciela, rodzeństwa lub ukochanej osoby, miewamy problem. Cóż począć, gdy obdarować trzeba daleką ciocię? Wyjaśniamy, dlaczego ścierki kuchenne nie są wcale niegrzecznym upominkiem.

Ścierki kuchenne, czyli czego potrzebujesz?

To dobry pomysł przede wszystkim w sytuacji, w której nie chcemy wręczyć komuś kolejnego kurzołapu lub przedmiotu, który zalegać będzie w szafie przez kolejne wieki. W dobie modnego minimalizmu niewiele osób cieszy się z niepraktycznych bibelotów. Porządek w kuchni to kwestia niezależna od trendów, zaś ściereczki wykonane z bawełny przydadzą się zawsze i każdemu. Obecnie produkowane są w wielu wariantach kolorystycznych, z łatwością dobierzemy więc wzór i dla statecznej babci, i dla młodego małżeństwa. Różne wzory bawełnianych ścierek kuchennych znajdziesz na FabrykaForm.pl. Często ściereczki sprzedawane są w kompletach lub ładnych opakowaniach, sugerujących ich przeznaczenie.

Kompletowanie wyprawki

W kręgach maksymalnego praktycyzmu pozostając, warto wspomnieć, iż bawełniane ścierki to dobry upominek z okazji parapetówki czy świętowania odbioru kluczy do pierwszego własnego mieszkania. Być może czystość w kuchni na tym etapie nie zaprząta nikomu przesadnie głowy, prędzej czy później nadejdzie jednak moment, gdy ściereczki zostaną docenione. Dobra jakość produktu to podstawa, warto jednak także przejrzeć dostępne wzory kolorystyczne aby trafić w czyjś gust od razu lub wybrać opcję bezpieczną, lecz za to uniwersalną.

Żartobliwy prezent

Jeśli z obdarowanym łączą nas bliższe relacje, możemy wykorzystać ścierki kuchenne jako upominek „z przymrużeniem oka”. Dzisiejsze techniki pozwalają umieścić także na ściereczkach z bawełny ciekawe, humorystyczne lub nawiązujące do popkultury grafiki. Zdarzają się modele nawiązujące do kultowych już czasopism, prac projektantów czy znanych w kulturze motywów.

 

Ścierka kuchenna nie musi być nudna. Dodatkowo, bawiąc się motywami, możemy sprezentować komuś praktyczny gadżet, którego sam by sobie nie kupił.

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz