Samochód zabawka dla małego majsterkowicza

Jakiś czas temu pisałam Wam o ukochanej lalce Lalo LLORENS mojej córeczki (całość możecie przeczytać tutaj). Ta laleczka podbiła jej serce. Moja księżniczka się z nią nie rozstaje. Tak jak Wam pisałam w Polsce wyłącznym dystrybutorem marki Llorens jest firma Symag.

http://www.symag.net

Firma Symag jest również dystrybutorem marki Toi-Toys. I to właśnie o zabawce tej marki chciałabym Wam dziś krótko napisać. Dlaczego? Jak wiecie mam dwójkę maluchów, które kocham nad życie. Nie może być tak, że jedno dziecko dostaje zabawkę. A co z drugim? Zawsze staram się być sprawiedliwa i wywołać na twarzach obu maluchów ten sam wielki uśmiech. Mój synek oczywiście nie bawi się lalkami, choć czasem podkrada siostrzyczce wózek i pędzi z nim z zastraszającą prędkością 😉 Ach, chłopcy… 😉 Synek kocha… samochody. Dlatego podarowałam mu wyjątkowy samochód samochód-walizkę majesterkowicza Toi-Toys.

Aż żałuję, że nie zrobiłam mu zdjęcia podczas otwierania prezentu. Ileż było radości. Tak jak córeczka nie rozstaje się ze swoją lalką, tak samo synek wszędzie zabiera ze sobą swój samochód. Czy to do dziadków, czy na plac zabaw, czy też przycupnie w swoim kąciku i ze skupieniem na twarzy rozkręca i skręca swój pojazd. Taka zabawka doskonale rozwija zdolności manualne u małego dziecka. Dziecko może odkręcić koła ciężarówki, a następnie przykręcić te, które znajdują się w walizce. Może też zmienić komin oraz odkręcić naczepę. Mój synek dosłownie rozkręca wszystko co się da i skręca na nowo 😉 A co go najbardziej cieszy – ma takie „same” narzędzia jak jego tatuś. Gdy tata naprawia nasze auto syn z sukcesami naprawia swoje 😉 

Dodatkowe informacje:

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku +3. Poza możliwością rozkręcania i skręcania poszczególnych elementów, pojazd (ciężarówka) świeci i gra. Gdy dziecko włączy światła samochodu w ciemności na ścianie pojawi się niespodzianka. Jaka? Kotek 🙂 Tak, tak. To nie zwykłe światła. Dla nas to też była ogromna niespodzianka. Przyznam Wam szczerze, że syn tak się ucieszył z otrzymanego prezentu, tak szybko zajął się majsterkowaniem, że o światłach zupełnie zapomniałam. Jednak mój mały szkrab sam, to szybko odkrył 😉

Czy polecamy?

Zdecydowanie tak. Taki samochód z walizką pokocha każdy mały miłośnik pojazdów i majsterkowania. Mój synek jest zachwycony. Zabawka idealnie sprawdzi się też jako prezent. I co równie ważne. Zabawka wykonana jest naprawdę dobrze. Synek sprawdził ją w różnych warunkach (oj różnych ;)). Polecamy!

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz