Ryby z rodzinnej przetwórni PPH MAN – ryby z dostawą do domu

Lubicie ryby? My uwielbiam. Tak, nawet dzieci. Moja córeczka bardzo lubi pieczone lub smażone rybne kotleciki czy domowe rybne paluszki. Synek za to uwielbiam wędzoną makrelę. A ja? Ja kocham praktycznie wszystkie ryby w różnych postaciach – pieczone, smażone, w wersji po grecku i oczywiście śledzie. Za nimi wprost przepadam. Ryby jadamy u nas nie tylko od święta. Dla nas ryby, to praktycznie codzienność. Łosoś w sałatce, śledź, wędzona makrela lub pasta kanapkowa z makrelą,a  na obiad smażona lub pieczona ryba. My ryby uwielbiamy. Ostatnio odkryłam fajne miejsce, gdzie można zamówić świeże ryby z dostawą do domu. A mowa o rodzinnej przetwórni PPH MAN. Ich pełną ofertę znajdziecie na e-ryby.pl

PPH MAN – ryby z rodzinnej przetwórni

Firma PPH MAN ma tradycje sięgające już 1990 roku. Wszystko zaczęło się od małej, rodzinnej formy w Kwidzynie. Po kilku latach została otwarta przetwórnia pod Kwidzynem, w której firma działa do dziś trzymając się tradycyjnych receptur. Wszystkie wyroby przygotowywane są ręcznie, tworząc naturalne, zdrowe i smaczne produkty. Ryby wędzone są naturalnymi metodami, w piecu opalanym drewnem bukowo-olchowym, dzięki temu ryby uzyskują piękny złoty kolor, niesamowity smak i aromat.

Od 2020 roku działa sklep internetowy e-ryby.pl

Ryby z dostawą do domu

Lubisz ryby? Na stronie e-ryby.pl możesz je zamówić z dostawą do domu. Ryby dostarczane są w całej Polsce. Darmowa dostawa chłodnią dla zamówień powyżej 150 zł. W ponad 120 miastach firma dostarcza zamówienia chłodnią, w każde pozostałe miejsce istnieje możliwość wysyłki kurierskiej w termoboksie z wkładami lodowymi.

Moje świąteczne zamówienie

Ja swoje ryby zamówiłam w okresie przedświątecznym – część na obiad, część na święta, a część będę miała na sylwestrowy stół. Obecnie możecie składać zamówienia z dostawą 05.01.2021 r. (szczegóły oczywiście znajdzie na stronie e-ryby.pl). Ale… Chciałam Wam napisać kilka słów o mojej paczce. Co się w niej znalazło i jak były zapakowane ryby?

Otwarcie paczki pokazywałam Wam jakiś czas temu na Instastory, więc wiele osób mogło zobaczyć jak całość była dobrze zabezpieczona. Każda partia ryb znajdowała się w osobnych pudełkach, te umieszczone były w specjalnej lodówce wypełnionej chłodziwami. Poza tym produkty pakowane są próżniowo, co je dodatkowo zabezpiecza i ma się pewność, że produkt dotrze cały i świeży. Do mnie nie było możliwości dostarczenia chłodnią, rybki przyszły kurierem i … I tak były świeże i całe. Brawa, za dobre zabezpieczenie produktu.

Co zamówiła ze strony e-ryby?

W moim zamówieniu znalazła się m.in.:

Co znajduje się w takiej MEGA Paczce Rybnych Pyszności?

W mojej znalazł się pstrąg wędzony na gorąco, łosoś wędzony na zimno, kawałek dorsza czarnego wędzonego, makrela wędzona, zawijaniec z łososia z pieczarkami i dwie wersje filetów śledziowych. Można też zamówić inną MEGA paczkę, np. wersję z sushi. Więcej informacji znajdziecie tutaj – Mega paczki i zestawy

Polecam Wam zajrzeć do sklepu e-ryby.pl

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz