Rodzinna kuchnia Lidla

Książka od Lidl PolskaFirma Lidl znów przygotowała dl swoich klientów fantastyczną kulinarną propozycję. Od 20 marca można skorzystać z promocji i otrzymać na własność szósty tom książki kucharskiej Lidl “Rodzinna kuchnia Lidla”. Tym razem przepisy są skierowane dla najmłodszych domowników, choć zapewniam że i dorosłym posmakują. Ja już wypróbowałam kilka z nich i muszę przyznać, że są pyszne. Autorzy: Karol Okrasa, Paweł Małecki i Daria Ładocha dzielą się z nami aż 40 pysznymi pomysłami na dania obiadowe, śniadania i desery. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przepisy podzielone są na pięć działów:

  1. Poranki ze śniadankiem – znajdziemu tu przepisy np. na bananowe pankejki czy bułeczki z szynką
  2. Obiad na stole! – autorzy polecają np. zapiekankę warzywną, ekspresową pizzę domową lub kolorowe naleśniczki
  3. Kinder party – możemy tu znaleźć przepis np. na batony zbożowe lub ciasto marchewkowo-ananasowe
  4. W kuchni z babcią – znajdziemy tu przepis na pyszny budyń waniliowo-migdałowy, kotleciki jajeczne
  5. Rodzinnych świąt! – upieczemy wspólnie z Lidl sernik chałwowy lub drożdżowe zajączki

Na końcu książki znajdziemy tzw. kuchenne ABC. Rodzinna kuchnia Lidla - przykładowe strony (3)Rodzinna kuchnia Lidla - przykładowe strony (2)Rodzinna kuchnia Lidla - przykładowe strony (1)

 

Książka jak zawsze jest pięknie wydana i pełna pysznych inspiracji. Ja swoją otrzymałam dzięki uprzejmości Lidl (dziękuję!)

Wy możecie ją nabyć w prosty sposób, po prostu robiąc codzienne zakupy i zbierając naklejki.

Aby zdobyć książkę wystarczy zebrać 6 naklejek. Każda jest przyznawana za zakupy o wartości 50 zł. Po zebraniu naklejek wystarczy dopłacić 1 grosz i odebrać swoją książkę 🙂

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz