Robo-dinozaury do samodzielnego składania – pomysł na świąteczny prezent

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już 6 grudnia maluchy będą szukać upominków pod poduszką, które włożył tam Mikołaj 😉 A 24 grudnia z radością będą rozpakowywać prezenty schowane pod choinką. Tylko co ten Mikołaj może im podarować? Co roku ten sam dylemat, prawda? Ja dziś przychodzę do Was z małą podpowiedzią.

Jeśli macie w domu fana dinozaurów, wasz maluch uwielbia składać klocki i cieszy się, gdy jego zabawka się rusza i wydaje dźwięki, to nowa seria Robo-dinozaurów od Funny Toys for Boys na pewno go ucieszy.

Robo-dinozaury od Funny Toys for Boys

Robo-dinozaury to nowość w ofercie marki Funny Toys for Boys. Marka Funny Toys for Boys oznacza świetną zabawę dla dzieci w różnym wieku. W serii można znaleźć takie zabawki, jak: pojazdy, roboty, robo-dinozaury i wiele innych. Warto śledzić profil marki na Facebook: Funny Toys for Boys (klik). Znajdziecie tam nie tylko informacje o ofercie marki, ale też będziecie mogli wziąć udział w świetnych konkursach, które ruszą już niedługo. Co warte podkreślenia, Funny Toys for Boys to jedna z własnych marek firmy Artyk. Firma Artyk powstała w 1989 r. i od tego czasu przekształciła się z niewielkiej, kilkuosobowej spółki w jedną z największych hurtowni zabawek w Polsce. Obecnie jest jednym z wiodących importerów zabawek w kraju. Oferuje produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Ale wracając do samych dinozaurów…

Dlaczego Robo-dinozaury? Co wyróżnia te zabawki?

Robo-dinozaury to zabawki do samodzielnego składania. Dziecko zaczyna zabawę już po wyjęciu elementów z pudełka. By zobaczyć swojego dinozaura musi go najpierw złożyć 😉 Dinozaury składa się metodą na wcisk z elementami wkręcanymi załączonym mini śrubokrętem. Dołączona do
zestawu instrukcja wskazuje krok po kroku kolejne etapy składania.

Uwaga! Prezentowane robo-dinozaury mają być prezentem dla synka (część na Mikołaja, część pod choinkę), dlatego by nie psuć niespodzianki pokazuję tylko szybko złożonego dinusia. Specjalnie nie dokręcałam go do końca, bo chwilę po zdjęciach od razu go rozłożyłam na części. Nie chcę odbierać mojemu maluszkowi radości z zabawy i samodzielnej budowy robo-dinozaura.

Mój synek uwielbia układać puzzle, klocki, składać różne figurki. Uwielbia też dinozaury. Dlatego już nie mogę doczekać się jaka będzie jego reakcja na tą zabawkę (podzielę się tym w osobnym poście na fanpage na Facebook).

Robo-dinozaur ożywa!

Samodzielnie złożony, świetnie wyglądający… To jednak nie wszystko. Złożony robo-dinozaur ożywa! Zabawka zaczyna chodzić, ruszać szczękami i wydawać dźwięki! Wystarczy włożyć baterie (2 x AAA). Czyż to nie świetna niespodzianka? 😉

Zbierz całą kolekcję!

W ofercie Funny Toys for Boys znajdziecie aż 6 różnych robo-dinozaurów. W kolekcji do wyboru są między innymi stegozaur, triceratops czy tyranozaur. Jaki robo-dinozaur kryje się w pudełku? Wystarczy sprawdzić oznaczenie na boku pudełka.

Robo-dinozaury możecie kupić tutaj (klik)

 

Cała kolejcja robo-dinozaurów może podbić dziecięcy świat… świat marzeń i nieskończonych zabaw.

Mam nadzieję, że podbije serduszko mojego synka i wywoła na twarzy wielki uśmiech. 6 grudnia już niedługo… Muszę jeszcze tylko wszystko ładnie zapakować i… czekać na reakcję 😉

*wpis we współpracy z Artyk.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

10 comments

  1. MoniaiAla says:

    Jak zawsze szczegółowo i zachęcająco. Lubię pani wpisy.

    A zapytam tu – ma pani sprawdzony przepis na pierniczki taki co zrobię z dzieckiem?

Dodaj komentarz