Robyn Lawley gotuje. Recenzja książki modelki plus size.

Robin Lawley gotuje. Recenzja książki modelki plus size (1)„Nie ma bardziej szczerej miłości

niż miłość do jedzenia.”

George Bernard Shaw

 

Dziś chciałabym Wam polecić kolejną, ale zarazem jedyną w swoim rodzaju książkę kucharską „Robyn Lawley gotuje”. Co w niej niezwykłego? Otóż jej autorką jest światowej sławy modelka plus size prezentująca ubrania i bieliznę na sesjach zdjęciowych do „Glamour”, Elle”, „Marie Claire” czy „Vogue”. Robyn Lawley nie tylko przełamuje stereotypy w świecie mody prezentując wszystkim, że rozmiar 42 może być równie piękny, ale też pokazuje, że należy dążyć do spełniania marzeń. A marzeniem dla Robyn od lat było zostanie szefem kuchni. Od dziecka uwielbiała gotować. Z pasji tej powstał blog robynlawleyeats.tumbrl.com, a następnie autorka książka kucharska „Robyn Lawley gotuje”.

„Tę książkę traktuję jako przygodę, podobnie jak prowadzenie własnego bloga. Znajdziecie w niej przepisy na potrawy, które są dla mnie ważne. Wszystkie dania w tej książce zostały sfotografowane, a następnie spałaszowane przeze mnie i mojego partnera (nasze paski ledwo to wytrzymały). Nie ma tu retuszu, ani kosmetycznych poprawek, to prawdziwe jedzenie, które gotowałam w domu w swojej maleńkiej kuchni z kiepskim piekarnikiem.”

I taka właśnie jest książka Robyn Lawley. Prosta, smaczna i prawdziwa. Prawie 200 stron ciekawych przepisów o różnych stopniach trudności, z przeważającą częścią tych naprawdę łatwych, ale jakże pysznych. Całość jest przeplatana jest autorskimi zdjęciami, informacjami o modelce oraz fragmentami jej słynnych sesji zdjęciowych.

Wśród przepisów, które poleca nam Robyn Lawley znajdziemy, m.in.:

  • pieczonego indyka, tarte jabłkową, pieczone fondue warzywne, sałatkę z jabłkiem i koprem, francuską zupę cebulową, suflet z nutellą, soczyste burgery wołowe, babeczki waniliowe Lindta i wiele innych.

Robin Lawley gotuje. Recenzja książki modelki plus size (5)

Robin Lawley gotuje. Recenzja książki modelki plus size (4)

Robin Lawley gotuje. Recenzja książki modelki plus size (3)

Robin Lawley gotuje. Recenzja książki modelki plus size (2)

Czy polecam Wam tą książkę? Tak. Książka będzie idealna, dla każdego kto szuka prostego, ale smacznego jedzenia na każdą okazję. A poza tym jest, to też wspaniały dowód na to, że nie ważne jak wyglądamy i tak… możemy osiągnąć sukces i dążyć do spełnienia swoich marzeń.

Książkę możecie nabyć tutaj:

logo__zdrowepodejscie

http://zdrowepodejscie.pl/

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz