Revers Cosmetisc Mgiełka do ciała BODY MIST BLUE LAGOON Freesia & Delicate Daisy (recenzja)

Lato w pełni. W takie dni jak dziś stawiam na orzeźwienie i lekkość również w przypadku zapachów. Mocne perfumy nie sprawdzają się zbyt dobrze w upały. Dlatego dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o perfumowanej mgiełce do ciała BODY MIST BLUE LAGOON Freesia & Delicate Daisy od Revers Cosmetisc. Co mnie w niej urzekło? Czy się sprawdziła? Jakie są moje ogólne wrażenia?

Kilka słów o…

Revers Cosmetics jest producentem wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. Firma oferuje pełną gamę kosmetyków kolorowych do makijażu REVERS BEAUTY & CARE, w linii tej znajdziemy wszystkie produkty niezbędne do wykonania pełnego makijażu twarzy, oraz bogaty wybór kolorystyczny lakierów do paznokci. W ofercie znajdziecie również wspomniane perfumowane mgiełki. Zachęcam Was do zapoznania się z pełną ofertą firmy

Mgiełka do ciała BODY MIST BLUE LAGOON Freesia & Delicate Daisy

Latem stawiam na lekkie kosmetyki, zapachy. W upalnie dni słodkie mocne perfumy się na pewno nie sprawdzą. Po co więc najlepiej sięgnąć? Ja polecam Wam perfumowane mgiełki. Przyznam Wam szczerze, że miałam kilka takich mgiełek z różnych firm i nie zawsze byłam zadowolona z efektów. Tym razem jednak było inaczej. Perfumowana mgiełka do ciała BODY MIST BLUE LAGOON Freesia & Delicate Daisy od Revers Cosmetisc była przysłowiowym „strzałem w 10”. Orzeźwiająca, idealna na letnie gorące dni, wyróżniająca się delikatnym zapachem. Z oferty dostępnej na stronie Revers Cosmetisc wybrałam mgiełkę o subtelnych nutach:

NUTY GŁOWY: Cytrusy, Zielone Jabłko, Kiwi

NUTY SERCA: Fresia, Nuty Morskie, Magnolia

NUTY BAZY: Brzoskwinia, Drewno Bursztynowe, Białe Piżmo

Wspaniałe połączenie. Wyraźnie wyczuwalne nuty morskie z delikatnym zapachem frezji, cytrusów, zielonego jabłuszka i kiwi idealnie sprawdzają się latem. Po zastosowaniu mgiełki na skórze zostaje przyjemny delikatny zapach oraz uczucie ukojenia, odświeżenia i lekkiego chłodu. Zapach utrzymuje się na skórze dość długo.

Mgiełka doskonale nadaje się również do odświeżania pomieszczeń i pościeli.

Jak stosować produkt?

Do ciała – rozpyl mgiełkę po całym ciele i poczekaj aż się wchłonie

W pomieszczeniach – trzymając butelkę pionowo i z dala od twarzy, rozpyl mgiełkę 2-3 razy w kierunku środka pomieszczenia

Do pościeli/prześcieradeł – trzymając butelkę 20-30 cm od pościeli, rozpyl mgiełkę 2-3 razy

Czy polecam?

Tak. Przyjemne połączenie delikatnego zapachu z odświeżeniem i orzeźwieniem. Idealna na lato i nie tylko. Dodatkowo produkt wspaniale nadaje się również do odświeżenia pomieszczeń i pościeli (polecam).

Stosowaliście kiedyś taką mgiełkę? A może znacie inne produkty Revers Cosmetics?

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz