Revers Cosmetisc Lakier do paznokci SOLAR GEL + SOLAR GEL TOP COAT (recenzja)

Dziś kilka słów o  lakierze do paznokci SOLAR GEL od Revers Cosmetisc, który łączą w sobie cechy lakierów tradycyjnych i hybrydowych. Manicure nie wymaga utwardzania lampą UV/LED, lakier utwardza się pod wpływem naturalnego, słonecznego światła. Bogata barwa kolorów, produkt dobrej jakości, utrzymuje się bardzo długo na paznokciach. U mnie kolor 03 „CANDIED PEACH”, delikatny i subtelny. Idealny na co dzień, nawet do krótkich paznokci. Dodatkowo do lakieru warto dokupić SOLAR GEL TOP COAT przedłużający trwałość koloru. Czy warto? Jak u mnie sprawdziły się wspomniane produkty? O tym za chwilę.

Kilka słów o…

Revers Cosmetics jest producentem wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. Celem firmy jest tworzenie wysokiej jakości kosmetyków w przystępnych cenach. Firma oferuje pełną gamę kosmetyków kolorowych do makijażu REVERS BEAUTY & CARE, w linii tej znajdziemy wszystkie produkty niezbędne do wykonania pełnego makijażu twarzy, oraz bogaty wybór kolorystyczny lakierów do paznokci. W ofercie znajdziecie również wspaniałe perfumowane mgiełki. Zachęcam Was do zapoznania się z pełną ofertą firmy

Lakier do poznokci SOLAR GEL oraz SOLAR GET TOP COAT

Przyznam Wam szczerze, że od dawna nie malowałam paznokci. Ciąże, choroby, a teraz małe dzieci. Moje paznokcie są ostatnio króciutkie i nie każdy lakier na nich wygląda dobrze. Jednak lakier solarny do paznokci SOLAR GEL +  SOLAR GEL TOP COAT sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Wybrałam delikatny kolor (nr 03 „CANDIED PEACH”), idealny na co dzień. Lakier jest bardzo odporny, długo utrzymuje się na paznokciach. Spokojnie mogę wykonywać codzienne obowiązku, bawić się z dziećmi na placu zabaw. Wystarczą dwie cienkie warstwy, aby uzyskać pożądany efekt i piękny kolor.

Tak na szybko, efekt po dwóch cienkich warstwach bez warstwy Solar Get Top Coat

Sposób użycia jest naprawdę prosty:

1. Kolor – Pomaluj paznokcie cienką warstwą wybranego koloru, dzięki unikalnemu pędzelkowi 3D unikniesz smug i nierówności. Odczekaj 2 minuty i nałóż drugą, cienką warstwę koloru.

2. Top – aby przedłużyć trwałość lakieru nałóż warstwę Solar Gel Top Coat

W bogate ofercie na pewno znajdziecie kolor idealny dla siebie.

Czy polecam?

Tak. Jestem bardzo zadowolona z produktu. Ładny kolor, długo utrzymujący się na paznokciach. Lakier szybko schnie. Jeśli nałożycie dodatkową warstwę Solar Gel Top Coat nie tylko przedłużycie trwałość lakieru, ale też uzyskacie ładny połysk.

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz