Recenzja książki „Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją”. Wydawnictwo Vital.

sekrety_wiecznie_mlodych_kobiet_ksiazka_recenzja

Czy wraz z wiekiem musi pogarszać się mój wygląd, zdrowie i samopoczucie? Dlaczego niektóre kobiety mimo upływu lat są nadal tak radosne i promienne? Czy można jakoś powstrzymać lub cofnąć oznaki starzenia?

Na te i inne pytania odpowiada w swojej książce „Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją” dr Christina Northrup. Autorka wielu światowych bestsellerów New Jork Timesa stworzyła wspaniały „poradnik” dla każdej z nas. Dla każdej kobiety, w każdym wielu. Książkę możecie nabyć dzięki Wydawnictwu Vital w promocyjnej cenie. A czy warto? Myślę, że każda kobieta po lekturze stwierdzi, że tak.

Na kartkach swojej książki dr Christina Northrup udowadnia nam, że wszystko czego potrzebujemy by starzenie nie wpływało na żadne sfery naszego życia, mamy w sobie. Należy to tylko wydobyć. To studium osobistych doświadczeń i ćwiczeń praktycznych wynikających z najnowszych badań naukowych. Autorka pokazuje nam jak uwolnić emocje i zaakceptować swoją zmysłowość. Jak być zdrową, czuć się młodo i być szczęśliwą. Oraz jak na nasze życie i młodość wpływa świadome wybieranie pożywienia:

„Dla wielu z nas odżywianie stało się obowiązkiem, zagrożeniem, koniecznością – wszystkim oprócz przyjemności. Dzisiaj wygnaj policję jedzeniową i wewnętrzne poczucie winy oraz osądzanie siebie związane z tym, co jesz, a w menu umieść świeże i pyszne potrawy. Odżywiaj swoje ciało, jednocześnie prawdziwie rozkoszując się jedzeniem”.

Na koniec chciałabym wspomnieć w szczególności o jednym z rozdziałów książki. „Czternastodniowy program bezwiekowej Bogini” powinna przeczytać z uwagą każda z nas. Nie tylko kobieta dojrzała, ale również ta która nie wierzy w siebie i swoje piękno.

„Starość to jedyna choroba, jaką możesz złapać, naśladując jej objawy”

 

„Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją”

Autor: dr Christiane Northrup

Wydawnictwo: VITAL

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 420

Informacje dodatkowe: książka do nabycia tu, obecnie w promocyjnej cenie

Vital front

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz