Pyszne soki 100% od Oryginalny Sok

Pyszne soki 100% od Oryginalny Sok

U mnie w domu uwielbia się najróżniejsze soki. Pijamy je od tak lub dodajemy do śniadań, smoothie, koktajli, a nawet deserów. Staram się zawsze wybierać soki jak najlepszej jakości. Ostatnio miałam przyjemność przetestować cztery pyszne soki, które znajdziecie pod marką „Oryginalny Sok„.  Markę tą stworzyło przedsiębiorstwo Biurkom Flampol Sp. z o.o. działające na rynku od 1992 roku. W szerokiej ofercie poza testowanymi przeze mnie sokami w szklanych butelkach znajdziecie również soki w w kartonach bag in box o pojemności 3L, 5L i 10 L. Dlaczego „Oryginalny Sok”? Myślę, że nazwa jest w 100% trafiona. Wystarczy spojrzeć na skład, w którym nie znajdziecie nic poza… sokiem 🙂 Dodatkowym atutem tych soków (jak dla mnie) jest możliwość nabycia ich w poręcznych szklanych butelkach. Producent zadbał, aby jego produkt był w 100% zdrowy i co najważniejsze smaczny.

Do spróbowania otrzymałam cztery rodzaje soku:

  • sok jabłko-żurawina – pyszne lekko kwaśne połączenie, które tak lubię i cenię nie tylko za smak, ale za właściwości zdrowotne. Zarówno jabłko, jak i żurawina mają korzystny wpływ na układ pokarmowy. Dodatkowo żurawina działa korzystnie również na układ moczowy. Sok idealny do wypicia od tak (wspaniale gasi pragnienie), jak i jako dodatek do śniadań (np. owsianek, chia) czy różnych smoothie i koktajli. Składniki: sok mętny wytłoczony z jabłek NFC (87%), sok z żurawiny NFC (13%).

Pyszne soki 100% od Oryginalny Sok (1)

  • sok z buraka – wspaniałe źródło witamin C oraz B1. Doskonały dla zwiększenia wydolności organizmu. Idealny sok do najróżniejszych smoothie czy koktajli. Składniki: sok z  zagęszczonego soku z buraka ćwikłowego 99,3% sól 0,7%

Pyszne soki 100% od Oryginalny Sok (3)

  • sok jabłko-granat – granat jest wspaniałym źródłem przeciwutleniaczy. W połączeniu z jabłkiem tworzy ciekawy, mniej spotykany smak. Skład: sok mętny wytłoczony z jabłek NFC (85%), sok z granatu NFC (15%).

Pyszne soki 100% od Oryginalny Sok (4)

  • sok limonka – wspaniały sok do drinków, koktajli, smoothie, owsianek, sałatek, a nawet lekkich deserów. Skład: sok z limonki 100%.

Pyszne soki 100% od Oryginalny Sok (5)

Zachęcam do zaglądnięcia na stronę producenta, może i Wy rozsmakujecie się w Oryginalnym Soku 🙂

oryginalny sok logoA już niedługo na blogu znajdziecie smaczny przepis, w którym wykorzystałam testowane soki.

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz