Pyszne i wyjątkowe czekoladowe prezenty z Manufaktury Czekolady

Szukacie wyjątkowych pomysłów na prezent? Ja polecam Wam… czekoladę. Jednak nie piszę tu o tradycyjnych tabliczkach, ale o niezwykłych produktach pochodzących z Manufaktury Czekolady. Jak co roku dokładam pyszne czekoladowe upominki do prezentów. Choć tak naprawdę czekolada w takiej postaci może spokojnie być nie tylko dodatkiem, ale też wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskich lub przyjaciół, a nawet dla szefa czy szefowej.

 

Kilka słów o…

Manufaktura Czekolady, to jedna z niewielu firm na świecie, w której czekoladę wyrabia się bezpośrednio z ziaren kakaowca. Ekspercką wiedza na temat czekolady i jej przetwarzania zgłębiana i rozwijana jest od 2009 roku. Tu dba się o jakość! Do produktów nie dodaje się żadnych konserwantów, ulepszaczy czy lecytyny sojowej. Tabliczki czekolady produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca pochodzących z różnych zakątków świata. Jakość i wyjątkowy smak, a do tego dbałość o każdy szczegół. Polecam!

Co polecam na prezent?

Odpowiadając na to pytanie mogłabym napisać, że polecam całą ofertę Manufaktury Czekolady. I byłaby to prawda 🙂 Znajdziecie tu czekoladę w najróżniejszej postaci. Ja w tym roku postawiłam na czekoladowe narzędzia i samochód z czekolady (dla pewnego małego wielbiciela). Poza tym mam też czekoladę do wypieków, ale… o niej napiszę Wam następnym razem (oczywiście nie obejdzie się bez mocno czekoladowego przepisu).

Co tu zachwyca? Przede wszystkim wykonanie. Aż dziw bierze, że jest to przygotowane z czekolady. Detale, szczegóły… coś wspaniałego. To idealny prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Już nie raz wybierałam takie czekoladowe „figurki” na prezent i nigdy się nie zawiodłam. Obdarowany zawsze była zachwycony i często zastanawiał się czy „zjeść czy nie zjeść” swój prezent 😉 Kiedyś dałam takie czekoladowe narzędzie wujkowi na urodziny. Uwierzył, że to czekolada dopiero po spróbowaniu 😉

Polecam! Nie tylko na Święta 🙂 Takie czekoladowe prezent sprawdzają się na wiele okazji. To wspaniały pomysł na urodziny, imieniny, coś na podziękowanie, a nawet przeprosiny.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz