Puder rozświetlający STROBE & GLOW HIGHLIGHTER Revers Cosmatisc

O kosmetykach od Revers Cosmetics pisałam Wam już kilkakrotnie. Jestem z nich bardzo zadowolona. Testowałam już mgiełki, cienie do powiek, lakiery do ust, lakiery do paznokci, podkłady… Dziś przyszedł czas na puder rozświetlający STROBE & GLOW HIGHLIGHTER Byłam bardzo ciekawa efektu. Dlaczego? Ponieważ do tej pory nie stosowałam nigdy tego typu kosmetyków i jak się okazało mam czego żałować 😉

www.reverscosmetics.pl

Puder rozświetlający STROBE & GLOW HIGHLIGHTER Revers Cosmatisc

W ofercie znajdziecie 4 różne rodzaje pudru STROBE & GLOW HIGHLIGHTER. Ja wybrałam wersję nr 2 – ETERNAL

 

Jak stosować taki puder? Jakie daje efekty? Czy sprawdził się u mnie?

Kosmetyk rozprowadza się za pomocą pędzla w miejscach, które chcemy rozświetlić (kości policzkowe, kąciku oczu, łuk brwiowy, noc, łuk kupidyna), a następnie się go rozciera, aby uzyskać naturalny efekt. Rezultat jest naprawdę dobry. Na początku uzyskuje się delikatny efekt rozświetlenia, co można oczywiście pogłębić. Ja na pewno lekko zaszaleję np. na Sylwestra 😉 Na co dzień wolę delikatne rozświetlenie. Do mojej cery puder nr 2 sprawdził się bardzo dobrze, choć w przyszłości sprawdzę też inny rodzaj.

Puder nadaje cerze blasku, odświeżenia. Cera nabiera zdrowego, promiennego wyglądu. Idealny na szare jesienne dni. Polecam.

 

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz