PublBox – przyspiesz i zautomatyzuj swoje działania w mediach społecznościowych

PublBox - przyspiesz i zautomatyzuj swoja działania w mediach społecznościowych

Czas… ach jak często go dziś brakuje. Dlatego, gdy nadarzy się okazja na zaoszczędzenie choć chwili warto spróbować. Tak było też z serwisem PublBox. Jako blogerka działam w wielu sieciach społecznościowych. Niestety nie zawsze mam wystarczającą ilość czasu, aby zamieścić post we wszystkich mediach. I tu z pomocą przychodzi PublBox.

Czym jest PublBox?

PublBox, to proste narzędzie, które przyspieszy i zautomatyzuje nasze działania w mediach społecznościowych. Za pomocą jednego serwisu możemy zarządzać każdym z posiadanych fanpage. PublBox obsługuje:

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Printerest

PublBox

Zacznij za darmo!

Na uwagę i pochwałę zasługuje fakt, że twórcy serwisu dają nam możliwość sprawdzenia jego funkcjonalności za darmo. Uzyskujemy dostęp do bezpłatnego pakietu próbnego i to bez ograniczeń czasowych. Darmowe konto umożliwia zaplanowanie dwóch postów tygodniowo. Wystarczająco, aby sprawdzić podstawowe funkcje serwisu.

Dodatkowo po zalogowaniu do PublBox możemy skorzystać z kilku wideo tutoriali z polskimi napisami, które pomogą nam opanować obsługę narzędzia. Mamy również możliwość skorzystania z czatu na żywo z pomocą techniczną. Choć osobiście uważam, że serwis jest naprawdę prosty i intuicyjny w obsłudze.

W czym pomoże Wam PublBox – podstawowe narzędzia / funkcje

Dzięki PublBox możemy stworzyć spersonalizowaną Strategię Treści. Jak? Odpowiadamy na kilka krótkich pytań dot. obszaru działalności, żądanej częstotliwości publikacji i priorytetowych celów. Algorytm wybiera najlepsze rozwiązanie dla naszych pomysłów wśród dostępnych 2500 opcji, oblicza właściwą proporcję typów treści, wybiera optymalny czas publikacji, daje wskazówki do pisania unikalnych postów oraz przypomina nam kiedy należy stworzyć nową publikację.

PublBox 4

 

W PublBox w prosty i intuicyjny sposób tworzymy każdy post. Mamy możliwość korzystania z łatwego w obsłudze Edytora Graficznego za pomocą którego możemy tworzyć awatary, okładki społeczności i obrazy dla postów. Poza możliwością umieszczania napisów i elementów projektowych na własnych obrazach możemy również skorzystać z szerokiej bazy szablonów graficznych, która umożliwia nam dobór odpowiedniej kategorii tematycznej, jak np. rabaty, akcje promocyjne, cytaty, przepis i wiele innych. Na dostępnych szablonach można wprowadzić swoje poprawki np. dodatkowy tekst.

PublBox 1

Przykład nr 1.

Publikujemy grafikę śniadaniową pod którą podpinamy link do przepisów śniadaniowych znajdujących się na naszym blogu.

PublBox przykładPrzykład nr 2.

Ciekawy cytat.

PublBox 2

Kolejną dostępną opcją zasługującą na uwagę jest Smart Kalendarz, czyli narzędzie planowania postów, które pomoże nam monitorować harmonogram publikacji, a funkcja przypomnienia podpowie, co i kiedy powinno się napisać.

Dodatkowo za sprawą PublBox można zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu social media (kursy).

PublBox Kształcenie

Usługa PublBox stale się poprawia dodając nowe funkcjonalności i obsługę nowych mediów społecznościowych.

Koszty

Bezpłatny pakiet próbny bez ograniczeń czasowych. A co potem?

PublBox pozwala na wybranie taryfy cenowej dostosowanej do naszych potrzeb w zależności od ilości użytkowników, okresu (od 1 do 12 miesięcy), dostępnych stron itd.

Czy warto?

Narzędzie jakim jest PublBox daje ogromne możliwości. Skraca czas publikacji, pomaga nam osiągnąć pożądany cel (jakim jest np. pozyskiwanie subskrybentów, zwiększenie zaangażowania czy budowanie wizerunku), umożliwia korzystanie z wielu dostępnych szablonów, daje wskazówki do pisania unikalnych teksów, pozwala na zaplanowanie publikacji z wyprzedzeniem. To tylko niektóre z możliwości, które udało mi się poznać w krótkim czasie. Osobiście wciąż testuję PublBox, ale na pewno mogę stwierdzić że jest to narzędzie zasługujące na naszą uwagę. Dlatego zachęcam Was do założenia konta (na początku darmowego) i poznania podstawowych funkcji i możliwości PublBox.

PublBox logo

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz