Przydatne gadżety do samochodu

Obecnie coraz więcej czasu przebywamy w samochodzie. Wielogodzinne wyjazdy służbowe lub prywatne sprawiają, że praktyczne gadżety do samochodu zyskują na wartości. Każdy chce by jazda była przyjemna i komfortowa. Co może się przydać podczas podróży? Jakie gadżety do samochodu są warte uwagi?

Przydatne gadżety do samochodu

Gadżet. Już sama nazwa wskazuje, że nie jest to rzecz niezbędna. Jednak dla wielu taki gadżet to podstawa. Dlaczego? Bo zapewnia komfort, ułatwia prowadzenie pojazdu, korzystanie z telefonu czy np. puszczanie ulubionej muzyki. Jakie są najpopularniejsze gadżety? To zawsze sprawa indywidualna. Jednak wśród najczęściej wybieranych można wymienić m.in. uchwyt samochodowy na telefon, wideorejestrator, alkomat, ładowarkę samochodową, pas bagażowy, poduszki podróżne, a nawet uchwyt na bidon. Ilość gadżetów do samochodu jest naprawdę duża. Wystarczy choćby spojrzeć na ofertę Pancernik.eu Gdzie poza wymienionymi znajdziecie też inne przydatne rzeczy. 

Uchwyt samochodowy na telefon

To obecnie chyba jeden z najpopularniejszych gadżetów samochodowych. Idealnie sprawdza się, gdy kierowca chce bez przeszkód korzystać z nawigacji w telefonie. Większość uchwytów jest naprawdę prostych i wygodnych w obsłudze. Dzięki nim możemy przyczepić nasz telefon w odpowiednim miejscu.

Wideorejestrator

To obecnie jeden z bardziej praktycznych i najczęściej kupowanych gadżetów do auta. Nic dziwnego, bo dzięki niemu kierowca może udowodnić winę sprawcy kolizji czy wypadku samochodowego. Może też sprawdzić kto odpowiada za uszkodzenie auta, które zostawić np. pod blokiem lub na jakimś parkingu. Oferta tych urządzeń jest naprawdę bogata.

Ładowarka samochodowa

To jeden z tych gadżetów, które wręcz królują w autach. Ładowarki najczęściej mają różne wejścia by bez problemu podłączyć do nich i naładować każdy telefon, tablet czy inne małe przenośne urządzenie.

 

Ilość dostępnych na rynku gadżetów jest ogromna. Wydaje się, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od uchwytów na kubek czy bidon, po różne pasy, kabelki czy rolety samochodowe chroniące przed słońcem pociechy siedzące z tyłu. Jakie gadżety są dla Was najważniejsze? Bez czego nie wyobrażacie sobie podróży?

 

/wpis we współpracy/

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz