Przekąski dla kibica. Parówki w chrupiącym cieście i nowe mięsne przekąski od Henryka Kani

Nowe mięsne przekąski od Henryka Kani (2)Piłka nożna, skoki narciarskie… okazji do kibicowania jest naprawdę wiele. A jak kibicowanie, to też pyszne przekąski. Gdy przed telewizorem zbiera się większa ilość osób (głównie panów) na stole zawsze musi się znaleźć coś na ciepło, coś bardziej sycącego i coś… do pochrupania 🙂 Ostatnio mieliśmy okazję przetestować nowe innowacyjne mięsne przekąski od Maestro Henryka Kani. Słyszeliście już o nich?

Chipsy boczkowe, chipsy mięsne: classic i o smaku zielonej cebulki, jerky wieprzowe oraz mini kabanoski i paluszki kabanosowe. To w większości nowe produkt zapakowane w nowoczesne i wygodne opakowania. Chipsy i jerky podbiły serca, a właściwie podniebienia panów 🙂 Według nich wspaniale smakują od tak, jak i do pochrupania w towarzystwie zimnego piwa 😉 Smaczne, chrupkie, idealne dla kibica. W imieniu testerów – polecam i ja.

Nowe mięsne przekąski od Henryka Kani (1)Kilka słów o przekąskach od Maestro Henryka Kani możecie przeczytać tutaj (klik)

Nowe mięsne przekąski od Henryka Kani (4)

Jeśli chodzi o mini kabanoski i paluszki kabanosowe, tu testerami byli inni domownicy – ci najmłodsi, ja i moja mama. Kabanoski są po prostu pyszne, idealnej wielkości, wspaniałe dla małych rączek. Nawet nie przypuszczałam, że jedzenie może tak szybko znikać ze stołu. Małe rączki bardzo szybko sięgały po kolejną porcję 😉 Polecamy jako sycącą przekąskę, do śniadania, do pracy, szkoły lub po prostu gdy macie ochotę na coś dobrego.

Nowe mięsne przekąski od Henryka Kani (3)Mini kabanoski classic od Maestro Henryka Kani – idealne dla dużych i małych łasuchów 🙂

Testujemy mini kananosy Henryk Kania

A wracając do przekąsek idealnych dla kibica, to polecam Wam przepis na przepyszne imprezowe parówki w chrupiącym cieście. Proste w przygotowaniu. U nas, to hit każdej impresy czy spotkania. Spróbujcie.

Udanego i… smacznego kibicowania 🙂

Imprezowe parówki w chrupiącym cieście (3)

Print Friendly, PDF & Email

7 comments

  1. Wiolw says:

    Pyszności! Takie przekąski są super przed tv jednak z mężem staramy się nie podjadać w taki spokob. Choć czasami ma się ochote!

Dodaj komentarz