Przedświąteczne przygotowania. I kilka słów o produktach firmy HAFT.

Przedświąteczne przygotowania (1)

Święta wielkanocne coraz bliżej. U mnie w domu zaczęły się już przedświąteczne porządki. Mycie okien, szykowanie obrusów, kupowanie ozdób do stroików czy składników do świątecznych potraw. Oczywiście na razie tylko tych, które można przechowywać. A jak jest u Was? Jeśli wciąż zastanawiacie się nad kupnem nowego obrusu, na którym wspaniale będą prezentowały się świąteczne potrawy lub pięknej firanki, która doda uroku każdemu pomieszczeniu zachęcam Was do zapoznania się z szeroką ofertą produktów firmy HAFT.

Kilka słów o firmie HAFT

Zapewne każdy z Was słyszał już o firmie HAFT. Ja znam i cenię jej wyroby od lat. Firma HAFT specjalizuje się w aranżacji najpiękniejszych wnętrz. Łącząc tradycję kaliskiego dziewiarstwa i 140- letnie doświadczenie na rynku z najnowszymi trendami. Z myślą o swoich klientach tworzą niepowtarzalne wzory, pasujące do ich stylu. Warto wspomnieć, że Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A. w Kaliszu to jedyny w Polsce producent na skalę przemysłową wyrobów haftowanych oraz krajowy lider segmentu firanek i tkanin dekoracyjnych.

logo_HAFT

Polecam…

Osobiście polecam Wam przede wszystkim piękne, wykonane z należną starannością obrusy i firany. Na zdjęciach kilka szybkich ujęć produktu, który ozdobi mój wielkanocny stół, serwetek oraz firany, która dodała uroku mojej małej kuchni. Na szczęście udało mi się wykorzystać ciepłe słoneczne dni i umyć okna. Czy u Was też panuje zimowa aura?

A wracając do produktów…

Cenię tradycję, dlatego mój wielkanocny stół ubiorę w piękny biały obrus. Obrus wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny o zwiększonej odporności na plamy. Duży rozmiar, solidność wykonania, subtelne wzory. Tak jak wspominałam są to moje przymiarki do świąt. Obrus możecie z łatwością wyprasować. Oferta producenta jest naprawdę duża i myślę, że każdy znajdzie swój wymarzony obrus. Zajrzyjcie tutaj (klik). obrus i serwetki HAFT (2)Obrus ma piękne wykończenia

Obrus HAFT

A pod świąteczne stroiki czy ulubiony kawałek ciasta układać będę piękne serwety. Prawda, że śliczne?

obrus i serwetki HAFT (1)

A kuchenne okno zdobi żakardowa firanka. Estetycznie wykończona, górą posiada wszytą taśmę marszczącą, gotowa od razu do zawieszenia. Ciekawe wzory  – kucharz, wino, pomidor. Idealna do każdej kuchni. Jeśli szukacie firanek, które ozdobią zarówno kuchenne, jak i każde inne okno w waszym domu przyjrzyjcie się bliżej ofercie firmy HAFT (klik).

Firanka HAFTFiranka HAFT (2)

A wracając do przedświątecznych przygotowań…

Czy na Waszym wielkanocnym stole pojawią się własnoręcznie przygotowane stroiki? U nas nigdy nie może ich zabraknąć. Oprócz koszyczków z pisankami, zawsze przygotowujemy proste stroiki, które przywołują wiosnę 🙂 Na pewno będę pięknie wyglądały na moim nowym białym obrusie. W tym roku planuję do przygotowań włączyć moją córeczkę. Wyobraźnię ma wielką, myślę że tegoroczne stroiki będą naprawdę wyjątkowe 😉

 Przedświąteczne przygotowania (2)

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz