Promocja Banku BNP Paribas: 300 zł na Allegro za otwarcie konta

Promocja Banku BNP Paribas: 300 zł na Allegro za otwarcie konta

W Banku BNP Paribas pojawiła się dość ciekawa promocja umożliwiająca uzyskanie 300 zł do wykorzystania na Allegro w postaci 3 e-kodów po 100 zł, które można wykorzystać w czasie zakupów na Allegro. 

 

Zwykle BNP Paribas organizuje promocje z premiami do  200 zł. Także tym razem jest nieco więcej do uzyskania. Jednak nie w postaci premii, tylko w postaci kodów rabatowych do Allegro. 

 

300 zł to już kwota godna uwagi.

 

Warunki promocji

 

Trzeba założyć darmowe  konto (dokładnie Konto Otwarte na Ciebie)  ze specjalnej strony promocji. Skorzystanie z ogólnego formularza z wnioskiem o konto osobiste niestety zgodnie z regulaminem nie kwalifikuje nas do udziału w promocji. Dlatego bardzo ważne jest skorzystanie z odpowiedniego wniosku i rejestracja na stronie promocji w odpowiednim miejscu.

 

Konto jest darmowe – nie ma opłaty za prowadzenie. Darmowe są też przelewy i inne standardowe czynności.  Wypłaty z bankomatów BNP Paribas w Polsce i za granicą. 

 

Szczegółowy opis konta można można przeczytać tutaj w blogu Antyhaczyk w opinii na temat konta BNP Paribas. Znajdziemy tam również promocje organizowane przez bank BNP Paribas. Na końcu artykułu są opisane aktualnie obowiązujące promocje oraz nagrody możliwe do uzyskania. Co ważne artykuł jest dość rozbudowany, ale link do promocji to ten ostatni na dole pod opisem aktualnie obowiązującej promocji. Wcześniejsze linki prowadzą do zwykłych wniosków o konto na stronie banku BNP Paribas, a żeby wziąć udział w promocji musimy skorzystać z tego na końcu.  

 

Wpłaty i wypłaty zależą od karty jaką wybierzemy.  By wziąć udział w tej promocji na 300 zł do Allegro musimy założyć konto z kartą i wykonać jakąś transakcję bezgotówkową. Tym razem jest to karta otwarta na eŚwiat. Ogólnie jest to lepsza karta niż ta podstawowa, bowiem ma wszystkie bankomaty w Polsce darmowe. Ma jednak opłatę stałą 6 zł, co i tak się opłaca skoro dostaniemy 300 zł. Po zakończeniu promocji i otrzymaniu premii można ją od razu zlikwidować. Możemy zamknąć konto lub sobie zostawić z kartą lub bez karty. Możemy zmienić kartą na tę podstawową (Kartę Otwartą na Dziś), która jest darmowa jeśli wykonamy nią 1 transakcję w miesiącu. Wybór zależy od nas i tego czy zakładamy te konto tylko dla promocji, czy ogólnie chcemy je sobie potem zostawić.

 

W przypadku promocji w postaci premii pieniężnej na 200 zł warunkiem promocji było zwykle otwarcie konta z darmową Kartą Otwartą Na Dziś. Tym razem jest jednak  wyższa kwota, bo aż 300 zł. Dlatego też promocja wymaga Karty Otwartej na eŚwiat. 

 

W trakcie składania wniosku możemy skorzystać z darmowych dodatkowych ubezpieczeń. Nie są one jednak wymagane, więc jak nie są nam potrzebne, to można je odznaczyć. 

 

Umowę przywozi standardowo kurier. 

Promocja podzielona jest na 3 etapy – w każdym z nich otrzymujemy 1 e-kod na Allegro o wartości 100 zł. Każdy wiąże się z inną aktywnością na koncie.

 

  1. Pierwszy miesiąc – 3 Transakcje BLIK oraz 3 Przelewy środków za pomocą bankowości elektronicznej. Nagroda to e-kod Allegro na 100 zł.
  2. Drugi miesiąc –  4 Transakcje bezgotówkowe oraz Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł z dowolnych źródeł. Mogą to być przelewy z naszego konta w innym banku. Nagroda to e-kod Allegro na 100 zł.
  3. Trzeci miesiąc – 3 Transakcje BLIK oraz 3 Przelewy środków za pomocą bankowości elektronicznej. Nagroda to e-kod Allegro na 100 zł.

 

Te promocje są dosyć krótkie, ale zawsze gdy jedna się kończy to bank wypuszcza kolejną edycję. Regulaminy promocji bankowych bywają dość zawiłe. Szczegółowo opisane warunki promocji i elementy, na które warto zwrócić uwagę można zawsze sobie przeczytać we wspomnianym wcześniej blogu Antyhaczyk. Można tam znaleźć też opisane inne promocje od banków oraz analizy kont, lokat, opinie klientów o bankach, kredytach, pożyczkach, leasingu i innych produktach finansowych.

 

Wszystkie te promocje dotyczą nowych klientów, co w praktyce oznacza klienta, który przez 12 miesięcy nie miał aktywnej żadnej umowy o produkt w banku BNP Paribas. (BGŻ Optima się do tego nie wlicza),

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz