Prezent na Walentynki? Sprawdź wyjątkowe słodkości od Chocolissimo

14 lutego obchodzimy Walentynki. W ten dzień chcemy obdarować ukochaną osobę jakimś wyjątkowym upominkiem. Ja polecam Wam czekoladowe słodkości. Słodkości, które nie tylko zachwycają smakiem, ale też wyglądem. Gdzie je znaleźć? Koniecznie zajrzyjcie do słodkiego świata Chocolissimo.

O marce Chocolissimo pisałam Wam już nie raz. I wciąż mnie nie zawodzi, a czekoladowe prezenty za każdym razem okazują się trafione. Tym razem zajrzałam do Chocolissimo, aby znaleźć prezent na walentynki.

Jaki słodki prezent na walentynki?

Na stronie Chocolissimo w kategorii prezent na walentynki można znaleźć całą masę czekoladowych inspiracji. Znajdziecie słodkie czekoladowe telegramy, pyszne pralinki, czekoladowe figurki w kształcie szpilek, samochodów, motocykli i wiele wiele innych. Wybór zachwyca. Jednak tu nie liczy się tylko wygląd, ale też smak. Każda forma stworzona jest z najlepszej jakości czekolady. One dosłownie rozpuszczają się ustach i cieszą podniebienie.

Napis LOVE i pyszne pralinki

Ja wybrała  wyjątkowe pralinki w uroczym pudełku w kształcie serduszka i napis LOVE wykonany z różowej czekolady RUBY. Czy wiedzieliście, że literki L oraz V są z dodatkiem prawdziwego jadalnego złota. Literki O oraz E wzbogacono dodatkiem przepysznych pistacji. Czekoladowe literki zapakowana w drewnianą szpatułkę. Dzięki czemu są idealne na prezent.

A pralinki Be Mine? Tu każdy znajdzie coś dla siebie. 11 pyszny pralinek zamkniętych w metalowym pudełeczku w kształcie serca. Idealny pomysł na prezent dla ukochanej osoby. A smak? Każda pralinka jest wyjątkowo… pyszna i oryginalna. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie 🙂

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz