Prezent na Walentynki dla kawosza

Wielkimi krokami zbliża się Święto Zakochanych. Pomysłów na Walentynkowe prezenty jest wiele. Skupmy się jednak na tych dla prawdziwych kawoszy. Jeśli Twoja druga połówka to nie wyobraża sobie dnia, bez smaku kawy, to poniższe propozycje będą dla niej idealne.

Kawa na walentynki 

Walentynki to idealny czas by usiąść we dwoje przy filiżance ulubionej kawy. Czy kawa może być też dobrym pomysłem na prezent? Oczywiście. W ofercie wielu firm możemy znaleźć piękne, gotowe zestawy prezentowe z kawą. Taki zestaw możemy też skomponować sami. Wystarczy ulubiona kawa naszej “połówki”, ozdobne opakowanie, czerwona kokarda i… gotowe 🙂 Do takiego zestawu można też dołożyć małe słodkości.

Kawowe słodkości

Jeśli Twoja połówka to prawdziwy kawosz, to z pewnością doceni też odrobinę kawowej słodyczy. Pyszne małe ciasteczka kawowe i bukiet czerwonych róż, to duet idealny na romantyczne walentynki. Do rozpływających się w ustach maślanych ciasteczek o kawowym smaku idealnie pasuje też filiżanka małej czarnej lub delikatna warstwowa latte. Możecie wówczas usiąść razem, delektować się słodkościami i spędzić długie godziny na wesołych rozmowach. Któż może się oprzeć takim kawowym ciasteczkom? Ja nie umiem, a Wy?

Kawowe akcesoria na walentynki

Doskonałym prezentem na Walentynki jest nie tylko kawa, czy kawowe słodkości. Można też pokusić się o sprzęt lub akcesoria do przygotowania kawy. Dobrym pomysłem na prezent jest np. kawiarka, która z pewnością będzie przydatna w kuchni każdego kawowego smakosza. To dzięki niej przygotować można prawdziwe, włoskie espresso. Innym niedrogim pomysłem na prezent może być drewniany młynek do kawy. To prezent, który jest nie tylko praktyczny, ale może być też doskonałą ozdobą w kuchni.

Pomysłów na walentynkowe prezenty dla prawdziwych kawoszy jest wiele. Wystarczy się tylko rozejrzeć i… Wybierać z serem i smakiem.

/artykuł sponsorowany/

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz