Prezent na rocznicę ślubu – niebanalne inspiracje

I zbliża się ten wyjątkowy dzień, wyjątkowa data, gdy powiedzieliśmy sobie „TAK”. Takie dni należy uczcić. I choć uważam, że miłość należy okazywać każdego dnia i samym prezentem powinna być bliskość drugiej ukochanej osoby, jej uśmiech, czułość, długie radosne rozmowy itd. To jednak… Nie ma co ukrywać, że każdy lubi dostawać prezenty. Dziś niebanalne inspiracje na rocznicę ślubu. Podarujcie swojej połówce coś wyjątkowego, coś typowo dla niej/dla niego, oryginalny personalizowany Prezent Na Rocznicę Ślubu Wybór jest duży, wystarczy wejść na stronę MyGiftDNA.pl

Nasza rocznica dopiero za kilka dni, ale ze względu na delegację męża i inne czynniki, prezenty już są. A później… Planujemy jeszcze wspólny wyjazd. Mam nadzieję, że się uda 😉 O wycieczce też zapewne Wam wspomnę, ale dziś kilka słów o prezentach. Co można ciekawego kupić ukochanej żonie/mężowi? Ja uwielbiam personalizowane prezenty. Wiem, że są typowo dla mnie, kupione z myślą o mnie, wybrane wcześniej a nie na ostatnią chwilę na której każdy znajdzie ciekawy.

I tak oto w moje ręce trafił wyjątkowy bidon z grawerek – Kocham Cię po uszy Magdalena, który jest tak uroczy, że po prostu zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

Bidon zabieram ze sobą na nasze wspólne wycieczki, gdy idą pobiegać itd. Jak się domyślacie bidonem zachwycają się też moje dzieci – zwłaszcza córeczka 😉 Bo czyż nie jest uroczy? 🙂 Ale oczywiście poza wyjątkowym wyglądem bidon ten jest również bardzo praktyczny i poręczny. Śmiało mogę Wam polecić jego zakup. Możecie wybrać inny grawer.

Na poprzednią rocznicę kupiłam kieliszki do wina z grawerunkiem. Mamy też wyjątkowy kieliszki do wina – praktyczny i w pięknym drewnianym pudełku.

Tym razem zamówiłam dla męża kieliszki do wódki – Pan i Władca Wszechświata Łukasz. Ucieszył się 😉 Ja takich trunków nie pijam, ale kieliszki mojego męża robią furorę wśród jego kolegów ;)Grawerunek jak zawsze pięknie wykonany. Choć zdjęcia tego nie oddają, to jest naprawdę czytelny. Polecam!

A na koniec coś dla miłośników sera – takich jak ja i mój mąż (on tu powinien być nawet wymieniony na przedzie, uwielbia ser 😉 ). Piękna deska do sera. Spójrzcie na ten wyjątkowy zestaw.

Okrągła deska do sera, która jest jednocześnie pudełkiem na wykonany ze stali nierdzewnej zestaw:

  • Otwieracz do wina, piwa i mały nożyk – jako jedno urządzenie
  • Widelec do sera
  • Nóż do sera

A na serce wyjątkowy grawerowany napis.

Uwielbiam takie wyjątkowe prezenty. One nigdy nie będą kurzyć się w szafce. One przynoszą wspomnienia…

Jak Wam się podobają takie prezenty? Co Wy najczęściej kupujecie ukochanemu/ukochanej w prezencie?

 

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz