Prezent dla rodziców – 8 ciekawych pomysłów

jaki prezentRodzice, to dla każdego dziecka najwspanialsze osoby na świecie. Bez względu czy jesteśmy jeszcze mali, czy sami już też jesteśmy rodzicami, wiemy jak wiele dla nas znaczą. Dlatego czasem tak trudno wybrać dla nich prezent. Przecież nasza miłość i wdzięczność dla nich jest ogromna. Czasem pytacie mnie w mailach lub na forum jednej z grup, do której należę co najlepiej kupić swoim rodzicom. W szczególności zastanawiacie się nad wyborem prezentu, który wręczycie zaraz po przysiędze ślubnej. Dlatego dziś postanowiłam stworzyć listę 8 ciekawych pomysłów na prezent dla rodziców.

I. Fotoksiążka, czyli coś co wzruszy, co przypomni wspaniałe lata, do czego rodzice zawsze będą mogli wrócić, co być może nawet kiedyś z dumą pokażą waszym dzieciom.

Osobiście polecam Wam fotoksiążkę PRINTU “Podziękowania dla rodziców”. Możecie skorzystać z wielu pięknych szablonów dostępnych na stronie lub stworzyć własny. Obsługa i cały proces tworzenia takiej fotoksiążki jest naprawdę prosty i intuicyjny. Tak przygotowany prezent cieszy najbardziej. Dlaczego? W książce, którą stworzycie umieścicie najważniejsze zdjęcia i słowa, które wzruszą Waszych rodziców, przypomną im wspaniałe chwile i pokażą jak ogromną miłością darzą ich dzieci.

Uwaga! Pod koniec wpisu niespodzianka dla Was 🙂

printu 1

U mnie prezenty stworzone za pośrednictwem Printu zawsze sprawdzają się najlepiej. Sama mam w domu kilka takich książek – pierwszą jest moja książka kucharska, a kolejnymi albumy ze zdjęciami moich dzieci (dzieci tak szybko rosną 🙂 Warto stworzyć taki album z najpiękniejszymi zdjęciami z dzieciństwa).

II. Zegarek lub pióro z grawerem.

Piękny, gustowny prezent na lata, który zawsze będzie przypominał o Waszej miłości.

zegarek

III. Szkatułka na biżuterię dla mamy

Coś poręcznego, pięknego. Co na pewno przyda się naszej kochaj mamie. Doradzam wybierać szkatułki nietypowe. Warto wybrać się do antykwariatu. Prezent będzie wówczas nie tylko bardziej oryginalny, ale obdarowana będzie wiedziała, że w jego poszukiwania włożyliście wiele serca i wysiłku.

szkatułka na biżuterięIV. Karafka, stare dobre wino – dla taty.

Mężczyźni cenią prezenty poręczne.

V. Pudełko czekoladek ze specjalnym podziękowaniem lub czekolada z wytłoczonymi napisami np. “Dziękujemy”, “Kochamy Was”.

Firm produkujących takie specjalne czekoladowe słodkości jest teraz wiele, warto zapoznać się z ich ofertą. Taki prezent jest na pewno oryginalny i… bardzo słodki 😉 Możecie oczywiście również skorzystać z tradycyjnej bombonierki i bukietu pięknych kwiatów.

pomysł na prezent (3)VI. Ramka na ścianę z podziękowaniem

Taka ramka z podziękowaniem może być odpowiednio wygrawerowana czy też  wyrzeźbiona w drewnie.

VII. Weekend w SPA

Relaks, odpoczynek, zabiegi pielęgnacyjne… czyli to wszystko na co nasi rodzice już dawno zasłużyli. Warto o nich zadbać, bo przecież oni dbali o nas przez całe życie. Myślę, że to jest wspaniała forma podziękowania. A jeśli Wasi rodzice nie przepadają za SPA możecie im inaczej zorganizować weekend. Może jakaś wspaniała wycieczka, kolacja w dobrej restauracji. Możliwości jest naprawdę wiele.

weekend w spa

VIII. I ostatni najważniejszy punkt! Szczere podziękowania pełne miłości, uścisków, a nawet i łez. Ten prezent możecie dawać rodzicom nawet codziennie.

 

Jeśli chcesz sprezentować rodzicom (albo sobie) fotoksiążkę,
mam dla Ciebie niespodziankę! Specjalną zniżkę 44% od marki Printu!

Pobierz kod rabatowy

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

  1. Prezent dla rodziców says:

    Bardzo fajne pomysły 😉 Moi rodzice chyba najbardziej ucieszyliby się z vouchera do SPA. Rodzice niestety są coraz starsi i mają zdecydowanie mniej energii niż kiedyś, dlatego warto dać im prezent, który pomoże zregenerować siły np. zabiegi rehabilitacyjne, voucher SPA, preparat na stawy, wizyta u masażysty 😉 Moi rodzice dużo bardziej cieszą się z takich prezentów, niż z typowych przedmiotów/gadżetów.

Dodaj komentarz