Pretty happy. Recenzja książki Kate Hudson.

Pretty happy. Recenzja książki Kate Hudson (1)Pretty Happy odzwierciedla wszystkie sposoby, którymi posługuje się Kate Hudson. Szanuje swoje ciało, oferując mu zdrowe pożywienie i inteligentne oczyszczenie, dopieszcza umysł medytacją, nadaje celowi autentyczności, rozrywce spontaniczności i wzbudza inspirację do odkrycia potencjału, który w nas drzemie.  

– Daphne Oz, prezenterka telewizyjna

Ten niezwykły poradnik to po prostu urzekająca ścieżka, która prowadzi do spokojnej pewności siebie.

– „Publishers Weekly”

Kate Hudson. To imię i nazwisko kojarzy na pewno wiele osób. Piękną aktorkę możemy oglądać w takich filmach jak „Ślubne wojny”, „Odrobina nieba”, „Klucz do koszmaru” itd. Jednak Kate Hudson, to nie tylko gwiazda ekranu. To także kobieta szczęśliwa i pewna siebie. Która z nas nie chciałaby czerpać więcej radości z życia, zachować zdrowie i mieć promienny wygląd? Kate wychodzi kobietą na przeciw i dzieli się cennymi radami, które możecie znaleźć w książce „Pretty Happy”. Aktorka, jak każda kobieta zmagała się z dietami, ćwiczeniami i ciągłą potrzebą bycia lepszą wersją siebie. W końcu zamiast mierzyć się z nierealnym standardem perfekcji zaczęła wsłuchiwać się we własne ciało i zauważyła, że tylko zrozumienie siebie pozwoliło jej poczuć się wreszcie piękną i szczęśliwą. I tak oto powstała ta książka, która jest niejako osobistym dziennikiem aktorki z masą inspirujących porad i wskazówek, które mają pomóc każdej kobiecie.

„… ta książka nie będzie jakąś dziwaczną spowiedzią. To raczej szczera opowieść o tym, jak udało mi się zrozumieć siebie, potrzeby mojego organizmu i połączyć te informacje tak, bym nie musiała się już zamartwiać, czy odpowiednio dbam o swoją dietę lub o to, jak i ile ćwiczę. Nareszcie czuję się na tyle pewna, by móc się tym podzielić. Chcę otworzyć innych na taki optymizm i motywację, jakie ja staram się odczuwać”

-Kate Hudson

Kate Hudson nie pisze o byciu idealną (mówię tu o utartych kanonach „piękna”). Dla niej najważniejsze jest szczęście i bycie sobą. Najważniejsze jest, aby poznać potrzeby własnego organizmu, a on odwdzięczy się nam tym co najlepsze. Kate sama szczerze przyznaje, że nie zawsze odżywia się w sposób idealny, czy też często za mało ćwiczy, ale nauczyła się wsłuchiwać w potrzeby swojego organizmu, a w rezultacie czuć się dobrze. Z każdej strony książki bije bardzo pozytywna energia i ciepło. Kate dosłownie zaraża optymizmem, zmienia spojrzenie. Czytając poradnik odkładamy na bok pesymistyczne podejście, zaczynamy wszystko postrzegać w innych barwach. Mnóstwo energii, motywacji, ciepłych i dobrych słów, a do tego ciekawe plany żywieniowe, sposoby na oczyszczenie organizmu, zestawy ćwiczeń dostosowane do różnych sylwetek, quizy i kwestionariusze. To wszystko i wiele więcej znajdziecie w książce „Pretty Happy” Kate Hudson. ten fantastyczny poradnik polecam każdej kobiecie, która jest niezadowolona ze swojego ciała, a nawet samej siebie. Myślę, że każdy kto tego potrzebuje znajdzie w tej pozycji coś co go zmotywuje i pozwoli cieszyć się każdym dniem.

 „Nie czekaj, aż szczęście ci się przytrafi. Sama po nie sięgnij! Zacznij teraz! Bez zastanowienia!”

-Kate Hudson

 

 Pretty happy. Recenzja książki Kate Hudson (2)Pretty happy. Recenzja książki Kate Hudson (3)Pretty happy. Recenzja książki Kate Hudson (4)Pretty happy. Recenzja książki Kate Hudson (7)Pretty happy. Recenzja książki Kate Hudson (6)Pretty happy. Recenzja książki Kate Hudson (5)

„Pretty Happy” Kate Hudson
Objętość: 256 stron
Rok wydania: 2018
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz