Praliny Love & Cherry w uroczej walentynkowej odsłonie

Walentynki już tuż tuż. Dlatego dziś przychodzę do was ze słodkim poleceniem. O pralinkach od Vobro pisałam wam nie raz. Tym razem prezentuję wam znaną linię pralin z wiśniami z alkoholem w czekoladzie w zupełnie nowej odsłonie.

Nowa szata graficzna pralin Love & Cherry

Vobro posiada w swojej ofercie kilka wariantów opakowań dla pysznych pralin z wiśnią z alkoholem. Obecna szata graficzna Love & Cherry podoba mi się najbardziej. Jest bardzo elegancka i od razu przyciąga wzrok. Postawiono na biel, piękny motyw sera i eleganckie złocenia. Taka bombonierka idealnie sprawdzi się na prezent dla ukochanej osoby.

Duże i małe bombonierki na każdą okazję

Poza nową szatą graficzną mamy też nowe gramatury bombonierek. Możemy wybrać dużą bombonierkę 300 g z dwoma szufladami pełnymi pysznych pralinek w kształcie serca. W każdej szufladzie skrywa się 10 pralinek w kształcie serca.

Możemy też postawić na mniejszy wariant. Urocze 45 g mini bombonierki to idealny pomysł na małą chwilę słodyczy. W środku mieszczą się 3 czekoladki pełne smaku i miłości.

Ten smak niezmiennie zachwyca

Praliny Love & Cherry zachwycają smakiem. Te małe serduszka to istna rozkosz dla podniebienia. Deserowa czekolada otula wiśnie skąpaną w alkoholu. Już jeden gryz może zachwycić. To idealne słodkości na Walentynki. Polecam. Warto też zawsze podkreślić, że praliny Vobro nie zawierają (!) sztucznych barwników, tłuszczów utwardzanych, oleju palmowego, ani jakichkolwiek konserwantów. 

*wpis we współpracy / Dziękuję firmie Vobro za możliwość przetestowania tak pysznych nowości

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz