Praliny Coconut & Caramel od Vobro – recenzja

Już nie raz pisałam Wam o słodkościach od Vobro. Są pyszne, pięknie zapakowane i w naprawdę korzystnych cenach. Dziś kilka słów o kolejnych pralinach. Tym razem wypełnionych po brzegi pysznym kokosowo-karmelowym nadzieniem.

Praliny Coconut & Caramel od Vobro

Tak jak inne praliny Vobro, tak i te: nie zawierają sztucznych barwników , nie zawierają konserwantów ani tłuszczów utwardzonych. Pralinki dostępne są w 125 g opakowaniu, w którym mieści się 9 osobno zapakowanych słodkości w kształcie kopczyka. Każda z pralin jest wypełniona dwuwarstwowym, kokosowo-karmelowym nadzieniem, które dosłownie rozpływa się w ustach. Do tego otoczka z pysznej deserowej czekolady i… po prostu jest pysznie. W pralinkach zasmakował nawet mój mąż, który rzadko sięga po tego typu słodycze. A ja… ja od zawsze uwielbiałam kokosowe smaki, więc taka wersja pralin mi naprawdę posmakowała.

Poza smakiem, firma Vobro jak zawsze zadbała o każdy szczegół. Opakowanie pralin jest naprawdę eleganckie i z pewnością taka bombonierka sprawdzi się jako słodki prezent. Polecam Wam praliny Coconut & Caramel od Vobro.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz