Poznaj popularne postacie i kreatywne budowle ze świata Super Mario™

Premiera filmu Super Mario Bros The Movie już za rogiem! Miłośnicy tej kultowej postaci mogą już teraz zapisać sobie datę 26 maja 2023 roku w kalendarzu. Właśnie wtedy na ekrany trafi nowa produkcja, o której już teraz robi się głośno. A jeśli sam film to dla Ciebie za mało, sprawdź, jakie zestawy z Mario przygotowało LEGO®!

Przygody z Mario – zestaw startowy 

Zestawienie rozpoczyna zestaw LEGO® Przygody z Mario – zestaw startowy, czyli kultowe klocki, którymi mogą się bawić dzieci już od 6 roku życia! W opakowaniu znajduje się ponad 200 kolorowych elementów. Wśród nich znajdziesz zasilaną figurkę Mario, która podczas zabawy reaguje na aktywność graczy. Ma także wbudowany głośnik, dzięki czemu na bieżąco odtwarza dźwięki z gry. Brzmi dobrze? To wciąż nie koniec! W tym zestawie dla miłośników zestawów LEGO® znajdą się także liczne klocki. Można z nich ułożyć niesamowity tor przeszkód, na którym Mario będzie zbierał wirtualne monety. Przygody z Mario – zestawy startowy to idealny pomysł na prezent dla kogoś, kto właśnie zaczyna przygodę z zestawami z serii LEGO® Super Mario™.

Potężny Bowser™ 

A skoro już mowa o serii LEGO® Super Mario™, to następnym zestawem, którego nie mogłoby zabraknąć na tej liście, jest zestaw LEGO® Potężny Bowser™. Składa się z ponad 2800 klocków! Zapewnią one długie godziny zabawy dorosłym miłośnikom klocków LEGO® i Mario, którzy chcą się przenieść wspomnieniami do gier swojego dzieciństwa. Liczne kolorowe klocki umożliwiają wierne odwzorowanie Króla Koopów. Dodatkowo, dzięki ruchomym elementom, można poruszać jego szyją, głową, ramionami i palcami. To zapewni Ci świetną rozrywkę nie tylko podczas budowania kultowej postaci z Mario, ale także podczas zabawy nią. Z tego względu Potężny Bowser™ jest idealnym wyborem, jeśli szukasz czegoś dla całej rodziny.

Zamek Peach – zestaw rozszerzający 

A może marzy Ci się zestaw rozszerzający LEGO® Super Mario™? Jednym z nich, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jest Zamek Peach – zestaw rozszerzający. To propozycja przeznaczona dla dzieci powyżej 8 roku życia. Składa się z ponad 1200 elementów, które pomogą wzbogacić Twój świat Mario. Dzięki kolorowym klockom stworzysz salę tronową z obracającą się ścianą, wizaż z wizerunkiem Peach, ciasto, wewnątrz którego znajduje się Goomba, „uszkodzony” most i wiele, wiele innych. W środku znajdziesz także aż 5 zabawkowych figurek! Czekają na Ciebie Bowser, Ludwig, Toadette, Goomba i Bob-omb. Zamek Peach – zestaw rozszerzający będzie więc doskonałym wyborem, jeśli masz już zestawy startowe oznaczone numerami 71360, 71387 lub 71403. Jego doskonałym uzupełnieniem mogą być figurki LEGO® :Mario™, Luigi™ lub Peach™ (nie są częścią zestawu). Gotowy(-a) na godziny dobrej zabawy?

Przygody z Luigim – zestaw startowy 

Zastanawiasz się, co wybrać, jako swój zestaw startowy LEGO® Super Mario™? Jednym z wyborów może być zestaw Przygody z Luigim – zestaw startowy, który został już wcześniej wspominany (jest oznaczony numerem 71387). W środku znajdziesz aż 280 niesamowitych klocków! Może bawić się nimi niemalże cała rodzina, ponieważ zostały tak przystosowane, aby były odpowiednie już dla dzieci od 6 roku życia. Czego spodziewać się w środku? Samych najlepszych rzeczy! Zestaw składa się z figurki Luigiego, która podczas zabawy reaguje na działania graczy. Dzięki odpowiedniemu zasilaniu może ich nagradzać, a także odtwarzać kultowe dźwięki z gry. W opakowaniu znajdują się również kolorowe elementy, które pozwalają na ułożenie toru przeszkód. To sprawia, że zestaw Przygody z Luigim – zestaw startowy może być doskonałym zestawem zarówno dla maluchów, jak i dorosłych, którzy kolekcjonują gadżety ze swojego dzieciństwa.

Przejażdżka na fali lawy – zestaw rozszerzający 

Kolejna propozycja to zestaw LEGO® Przejażdżka na fali lawy – zestaw rozszerzający! Kompozycja klocków składająca się z ponad 200 kolorowych elementów może zostać podarowana już osobie, która ukończyła 7 rok życia i posiada jeden z zestawów startowych (71360, 71387 lub 71403). Dzięki niemu rozszerzy swoje uniwersum LEGO® Super Mario™ oraz będzie się dobrze bawić nie tylko przez długie godziny, ale może i nawet dni! W opakowaniu tego zestawu znajdziesz obrotową falę lawy i przeciwników Mario, którzy doskonale uzupełnią dotychczasowy świat. Zostały stworzone w taki sposób, aby umożliwić zabawę w grupie, dlatego zestaw Przejażdżka na fali lawy – zestaw rozszerzający doskonale nadaje się dla całej rodziny!

Nintendo Entertainment System™ 

Dla prawdziwych miłośników gier jest coś jeszcze! Zestaw LEGO® Nintendo Entertainment System™ to zestaw imitujący konsolę, na której kiedyś tysiące osób grało w Super Mario Bros™. Jeśli jesteś już pełnoletni(-a) i poszukujesz czegoś, co przeniesie Cię do dzieciństwa oraz zapewni dobrą rozrywkę, koniecznie sięgnij po te klocki. W opakowaniu znajdziesz aż ponad 2600 kolorowych elementów. Dzięki nim zbudujesz realistyczną konsolę z masą szczegółów, m.in. kontrolerem i otwieranym miejscem na kartridż z grą. Czy podejmiesz się tego wyzwania?

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz