Pozłacana obrączka Chesterfield Gold z kolekcji Kohha Elegance

Pozłacana obrączka Chesterfield Gold z kolekcji Kohha Elegance (1) 

Pozłacana obrączka Chesterfield Gold z kolekcji Kohha Elegance (3)
Piękno, styl, elegancja
biżuteria Kohha
 
Jak każda kobieta uwielbiam biżuterię, zwłaszcza tą wyjątkową i poniekąd uniwersalną. Tą która uzupełni strój wieczorowy, tą która ozdobi na co dzień, tą która zachwyci przyjaciółki. I taka właśnie jest biżuteria Kohha. Dziś chciałabym zaprezentować Wam wyjątkową pozłacaną obrączkę Chesterfield Gold z kolekcji Kohha Elegance. Dlaczego warto ją? Co czynią ją wyjątkową? O tym już za chwilę. Na początku jednak chciałabym przybliżyć Wam krótko historię powstania marki Kohha.
 
Kilka słów o…
 

Marka Kohha powstała z marzeń dwóch braci Krzysztofa i Jacka Kasprzaków, którzy w przeszłości uczyli się jubilerstwa w rodzinnej pracowni w Gdańsku. Później zdecydowali się na odmienienie kariery, by jednak po latach stworzyć wspólny markę. Biżuterię Kohha, to produkty tworzone z sercem i pasją. Kunszt projektu, piękno wykonania i te wspaniałe detale. Projekty tworzone są przy użyciu odpowiednich narzędzi komputerowych,  dlatego produkty zdobią tak unikalne faktury. Co ważne wszystko (od projektu po ostateczny produkt) powstaje w rodzinnej pracowni. W biżuterii Kohha nie sposób się nie zakochać. Przekonajcie się sami. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą Kohha

logo_kohha

 
Pozłacana obrączka Chesterfield Gold
 
Osobiście chciałabym polecić dziś Wam wspaniałą obrączkę. Obrączkę, która zachwyca kunsztem wykonania, dbałością o każdy szczegół i detal. Pozłacana obrączka Chesterfield Gold jest wykonana w całości ze srebra próby 925, ręcznie wykończana i pozłocona 24 K złotem.
Inspiracją faktury, która zdobi obrączkę jest wzór używany w angielskim wzornictwie, wymyślony w XVIII wieku przez Lorda Phillipa Stanhope, 4 hrabiego Chesterfield. Pikowane elementy faktury odzwierciedlają wytworność i szyk biżuterii. Obrączka wspaniale prezentuje się na dłoni. Muszę Wam tu przyznać, że zachwyciła ona nie jedną moją koleżankę.
 
Pozłacana obrączka Chesterfield Gold z kolekcji Kohha Elegance (4)
Co ciekawe marka Kohha dba dosłownie o każdy szczegół. Obrączka jest piękna nie tylko z zewnątrz, ale też i wewnątrz. Wewnątrz obrączki znajduje się charakterystyczna faktura kohha, która podkreśla kunszt wykonania i elegancję biżuterii. Wspomniana faktura naprawdę zachwyca. Została ona wykorzystana we wszystkich produktach kolekcji Kohha Elegance Znajdziecie ją nie tylko wewnątrz obrączek, ale również na spodzie pięknego naszyjnika czy kolczyków. Kohha to szyk i elegancja w każdym calu. Dbałość o szczegóły wykonania po prostu mnie zachwyciła. Od siebie dodam, że dzięki tej fakturze obrączkę łatwiej się ściąga. Jeśli szukacie wyjątkowej biżuterii, to z całym sercem zachęcam Was do zapoznania się z ofertą Kohha.
 
Pozłacana obrączka Chesterfield Gold z kolekcji Kohha Elegance (2)
Poza wspomnianą kolekcją Kohha Elegance zachwyca również kolekcja Kohha Gotic – kolekcja zainspirowana rozetami ze średniowiecznych Katedr Gotyckich. Na uwagę zachwycają również wspaniałe Obrączki Korona, które są krokiem w kierunku personalizacji biżuterii. Można nosić jedną pozłacaną obrączkę lub też dobrać do niej inną wersję kolorystyczną, zgodną z własną wizją, upodobaniem lub humorem. 
 
Dodatkowe informacje:
 
Biżuteria zapakowana jest w eleganckie opakowanie, zaprojektowane i wykonane specjalnie dla kohha wraz z dołączoną ozdobną torebką firmową. Przez co biżuteria może również stanowić wspaniały prezent. Zapewniam, że zachwyci każdą obdarowaną 🙂
 
Czy polecam?
 
Zdecydowanie tak. Elegancja, styl, dbałość o szczegóły i po prostu czyste piękno. Tym właśnie jest dla mnie marka Kohha. Zarówno wspomniana obrączka, jak i inne produkty sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo i pięknie nie tylko na uroczyste kolacji, wyjściu, ale również na co dzień.
 
Kohha, to produkty wyjątkowe, produkty tworzone z sercem!
 
Pozłacana obrączka Chesterfield Gold z kolekcji Kohha Elegance (6)
Pozłacana obrączka Chesterfield Gold z kolekcji Kohha Elegance (5)
 
 

 

Print Friendly, PDF & Email

12 comments

Dodaj komentarz