Porcelanowe zastawy stołowe – wybór najlepszego serwisu

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia domu jest zastawa stołowa. Dlatego stanowi doskonały prezent dla młodej pary u progu wspólnego życia. Z porcelanowej zastawy obdarowani będą korzystać przy każdym święcie. Nowoczesny serwis obiadowy nadaje się również do zmywarki. Dowiedz się, czym jeszcze może zaskoczyć.

Kompletny zestaw zastawy stołowej

Serwisy obiadowe składają się po pierwsze z talerzy – dopasowanych talerzy głębokich, płaskich i deserowych. Komplety obiadowe uzupełniają salaterki, półmiski, sosjerki oraz wazy do serwowania zupy. Akcesoria stołowe sprawdzają się nie tylko na specjalne okazje. Bogactwo wzorów i kształtów zastawy stołowej pozwala dopasować serwis do upodobań gospodarzy. Gdy na stole pojawia się serwis obiadowy porcelana powinna zrobić imponujące wrażenie. Wprowadza elegancję, która przyda się na co dzień w każdym domu. Jak to osiągnąć?

Talerze różnej wielkości i głębokości

Serwis obiadowy na duże przyjęcia

Serwis obiadowy na 12 osób sprawdzi się u miłośników tradycji w większym wydaniu. Taki zestaw pozwala zapraszać przyjaciół i organizować spotkania rodzinne bez obaw, że dla kogoś zabraknie talerza. 12-osobowe zastawy stołowe potrafią zaskoczyć nowoczesnością i ciekawym designem. Na przykład zestaw obiadowy ALOHA w kolorze ecru ze złotą obwódką wyróżnia się delikatnymi falami, przechodzącymi aż na rant talerzy. Obrys został zdobiony prawdziwym złotem, tak więc serwowane dania prezentują się niezwykle elegancko. Zastawa stołowa ALOHA to nie tylko po 12 sztuk talerzy głębokich i płytkich małych oraz dużych. W jej skład wchodzi także dekoracyjna sosjerka, waza stołowa, salaterki i półmiski owalne. To serwis obiadowy do zmywarki, pod warunkiem ustawienia łagodnego trybu pracy.

Tradycyjny serwis obiadowy na 12 osób MAXIM z białej porcelany to komplet, który świetnie sprawdzi się tak w domowym zaciszu, jak i na przyjęciu. Komplet biało połyskujących talerzy umożliwia podanie przystawek, dania głównego oraz deseru. Kwadratowy kształt talerzy wprowadza ciekawe innowacje w nowoczesnym stylu. Zestawy obiadowe MAXIM powstają w polskich zakładach produkcyjnych „Karolina”, które działają nieprzerwanie od 1860 roku. To dzięki temu uzyskasz niezawodną zastawę stołową o niespotykanej jakości.

Serwisy obiadowe na rodzinne spotkania

Większość zestawów obiadowych występuje w kolorze ecru lub białym. Serwis obiadowy na 6 osób z linii SOFT oferują ciekawsze i radziej spotykane wzornictwo. Serwis został przyozdobiony w geometryczne wzory w odcieniach granatu, które nadają mu oryginalnego charakteru. Porcelanę stworzono na bazie koła, a pasujące sosjerki i waza umożliwiają wydanie kameralnego obiadu.

Optymistyczny serwis obiadowy na 6 osób TRENDY sprawi, że z przyjemnością powitacie nawet szare poranki. To zestaw białych talerzy i filiżanek, które rozświetlają kwiatowe dekoracje w wesołych kolorach.Trwała porcelana została wypalona w wysokich temperaturach. Dzięki temu możesz jej używać w mikrofalówce, piekarniku czy zmywarce. Jeśli często podajesz deserowe dania dla najbliższych, to zestaw dla Ciebie.

Zestaw talerzy w serwisie obiadowym

Table setting in restaurant, closeup

Serwis obiadowy – porcelana niezbędna w każdym domu

Serwis obiadowy szybko staje się sercem domu, który pozwala nam ugościć bliskich w eleganckim stylu. Serwis obiadowy nowoczesny lub staroświecki podkreśla też wystrój domu i gusta gospodarzy. Serwisy obiadowe w naszej ofercie idealnie sprawdzają się jako bogaty prezent na nowej drodze życia. W trakcie specjalnych uroczystości, a także na co dzień, serwisy obiadowe pomagają nam podkreślić odświętny charakter wspólnego posiłku.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz