Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu

prezent na rocznicę

Ach jak ten czas leci. Wydawałoby się, że minęła dopiero chwila… A tym czasem to już kolejna rocznica. Kolejny rok razem. Niezapomniana data, którą należy odpowiednio uczcić. Wiem, że w dzisiejszym zabieganym świecie często zapominamy o rocznicach. A przecież dzień, w którym powiedzieliśmy sobie sakramentalne „tak” powinien być wyjątkowy.

ślub

Każdy przeżyty wspólnie rok, to powód do radości i świętowania. Dlatego warto ten dzień spędzić w sposób wyjątkowy. Nie musimy od razu wyjeżdżać w podróż czy rezerwować stolik w najdroższej restauracji. Liczy się pamięć, gest i wspólnie spędzone chwile. My zazwyczaj wybieramy się do pobliskiej przytulnej malutkiej restauracji, gdzie możemy swobodnie rozmawiać, cieszyć się chwilą przy lampce wina, cichej przyjemnej muzyce… Jednak w tym roku ze względu na wyjazd męża naszą rocznicową kolację przenieśliśmy do domu. Było równie miło. Rozmowy, wino, mile spędzony czas pełen wspomnień i uśmiechów. A potem chwila na upominki. Dlaczego? Przyznajmy szczerze kto z nas nie lubi dostawać prezentów?  Zwłaszcza od ukochanej osoby 🙂

Ale co kupić na rocznicę ślubu? Gdzie znaleźć ciekawy prezent? Czym się sugerować w wyborze upominku?

Prezent, którym obdarowujemy ukochaną osobę powinien być przede wszystkim przemyślany. Należy się zawsze kierować podstawową zasadą „co mój mąż / żona lubi najbardziej ?”.  Każda z nas wie doskonale co nasz ukochany lubi najbardziej. Może Wasz mąż jest zapalonym majsterkowiczem, może ze względu na jego zawód przyda mu się nowy wizytownik, a może jest wielbicielem Whisky… ? Znając odpowiedź na to pytanie wystarczy już tylko znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie bez problemów możemy nabyć prezent w sam raz dla męża.

Gdzie można kupić ciekawy prezent?

Ja osobiście polecam zajrzeć na stronę Allegro. Wśród szerokiej oferty na pewno znajdziecie nie jeden pomysł na prezent, który będzie idealny dla drugiej połówki.  Ja kierując się wspomnianą zasadą „co mój mąż / żona lubi najbardziej ?” znalazłam prezent dla męża, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Mój mąż kocha muzykę. To jego druga wielka miłość (oczywiście ja i dzieci jesteśmy pierwszą 😉 ). Dlatego tak ucieszyły go nowe słuchawki.

A co Wasz mąż lubi najbardziej?

rocznica

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

  1. Prezent na rocznicę says:

    Na rocznicę zawsze robimy sobie wspólny prezent. Taki prezent dla pary to np. wspólne wyjście na koncert, romantyczna kolacja we dwoje lub coś bardziej szalonego, jak np. voucher na lot paralotnią dla dwojga. I zawsze musi być jakiś smaczny dodatek od serca… 🙂

Dodaj komentarz