Pomyśl a będzie ci dane. Recenzja książki.

Pomyśl a będzie ci dane. Recenzja książki

„Praktyczny podręcznik rozwoju duchowego… Fox przedstawia swoim czytelnikom doniosły pogląd na życie i absolutnie świeżą skalę wartości”

„Dr Fox pokazuje, że poprzez wieki niektórzy ludzie odnaleźli zwycięstwo nad swoim złym losem i dzięki własnej pracy potrafili prowadzić życie w nieprzerwanym szczęściu”

-The New York Times

Dziś chciałabym podzielić się z Wami krótką recenzją książki Emmet Fox „Pomyśl a będzie Ci dane”. Dlaczego krótką? Takich książek nie da się w pełni zrecenzować czy polecić, bo każdy z nas znajduje w nich coś co przemawia typowo do nas. Emmet Fox na pewno ma ten dar. Dar przekonywania, że siła tkwi w nas i czasem wystarczy uwierzyć. Książka ma nauczyć zasad budowania życia poprzez konstruktywne myślenie. Ma pokazać, że nasze przeznaczenie jest w naszych rękach. Autorka twierdzi wręcz, że słabe i niepewne myśli przynoszą niespełnione i marne życie, a pozytywne myślenie daje sukces i szczęście. Abyśmy mogli w pełni zrozumieć siebie i skutecznie przejąć kontrolę nas własnym życiem, potrzebny jest nam pewien zasób wiedzy z zakresu metafizyki i prawd duchowych. Książka „Pomyśl a będzie Ci dane” zajmuje się tymi tematami wielokierunkowo.

„Wszelka moc leży w konstruktywnym myśleniu, które jest kluczem do życia, gdyż człowiek staje się tym, co myśli”

 

„Pomyśl a będzie Ci dane”
Autor: Emmet Fox
Objętość: 292 strony
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

 

logo__zdrowepodejscie

http://zdrowepodejscie.pl/

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz