Polska Róża – zdrowie, smak i tradycja

Polska Róża - zdrowie, smak i tradycjaDziś chciałabym napisać Wam kilka słów o polskiej firmie, która istnieje i cieszy nasze podniebienia już 35 lat – Polska Róża. Firma została założona przez Ernesta Michalskiego. W skład Firmy wchodzi zakład przetwórstwa w Falentach Nowych, jedyny w Polsce przystosowany do tego typu produkcji. Firma Polska Róża stosuje unikalną technologię, która pozwala zachować w przetworach składniki odżywcze i prozdrowotne w bardzo dużych ilościach. Posiada dwie ekologiczne plantacje krzewów różanych o łącznej powierzchni 115 hektarów, z których pozyskuje najwyższej jakości owoce i płatki róż. Pozostałe owoce dostarczane są przez sprawdzonych plantatorów. Polska Róża to zespół dynamicznych osób pracujących z pasją, jaka może zrodzić się w działaniu dla dobra człowieka. 

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. I choć wydawałoby się, że przed nami jeszcze sporo czasu, to minie on szybciej niż myślimy. Dzięki uprzejmości przedstawicielki Polskiej Róży dostałam kilka pysznych słoiczków z konfiturą z płatków róży oraz płatki róży w cukrze. Już niedługo na blogu pokarzę Wam, że te znakomite produkty można stosować nie tylko jako nadzienie do pączków. Mazurki, babki wielkanocne, a nawet serniki smakują doskonale z różą.

Od firmy otrzymałam również wspaniały, czysty sok z owoców róży, bogaty w naturalną witaminę C. Dziękuję! Dzięki niemu moi bliscy szybciej „stanęli na nogach” po chorobie. Warto docenić witaminy pochodzące prosto z natury!

Zapraszam Was serdecznie na stronę firmy i do sklepu

Polska_Roza__wspolpraca_logo

http://polskaroza.pl/

http://polskarozasklep.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz