Polska lemoniada od Moon Brothers

Z czym Wam się kojarzy lemoniada? Mi z dzieciństwem, z babcią, z pysznym orzeźwieniem, idealnym zaspokojeniem pragnienia, z czymś domowym i pysznym 🙂 A gdyby tak móc napić się pyszne, lekko gazowanej lemoniady o niebanalnych smakach prosto z butelki? I tu zapewne myślicie – konserwanty, barwniki. Ale nie w tym przypadku! Moon Brothers, to lemoniady które cechuje nie tylko wyjątkowy smak, ale również dobry skład. Nie znajdziecie tu ani konserwantów, ani sztucznych barwników. I co najważniejsze! To polski produkt 🙂

Wrażenia po testowaniu?

Wraz z przyjaciółmi (tak, tak u mnie zawsze kilku testerów się znajdzie 😉 ) mieliśmy okazję spróbować wszystkich 5 smaków:

  • grejpfrut z rozmarynem
  • kola z naturalną kofeiną
  • trawa cytrynowa z imbirem
  • melon
  • arbuz z miętą

I tu mała uwaga – testy przebiegały tak szybko i miło, że … musicie mi wybaczyć tak małą ilość zdjęć 😉

Jakie są nasze wrażenia?

Osobiście najbardziej smakował mi grejpfrut z rozmarynem. Dobrze, że otrzymałam 2 butelki tego smaku, bo… reszta testerów nie miała by czego próbować. Pyszne połączenie. Lemoniada po schłodzeniu smakuje wybornie. Przyznam Wam szczerze, że pierwszy raz miałam okazję spróbować tak ciekawego połączenia smaków. Bez obaw rozmaryn nie dominuje smaku. Prym wiedzie grejpfrut, którego uwielbiam. Lemoniada doskonale orzeźwia, gasi pragnienie. Polecam!

Drugie miejsce zajmuje kola. W tym wypadku w zdrowszej wersji niż ta z którą spotykacie się na co dzień w sklepach. Moim testerom bardzo smakowała. Pamiętajcie, że jest to produkt dla dorosłych. Lemoniada idealnie sprawdzi się na spadki energii – duża ilość kofeiny.

Trzecie miejsce ma na równie melon i arbuz z miętą. Wszyscy zgodnie orzekli, że są to delikatniejsze i naprawdę smaczne lemoniady. Doskonale gaszą pragnienie, lekko gazowane, idealnie smakują schłodzone.

A co ze smakiem – trawa cytrynowa z imbirem? Tu zdania były podzielone. Ale nie dlatego, że lemoniada jest zła. No cóż… nie każdy lubi takie wyraziste smaki. Lemoniada jest fajna, ale ma dość mocny wyrazisty smak. Nie podbiła mojego serca, ale… mojemu koledze smakowała. No cóż… Piotr uwielbia wyraźne smaki i imbir.

Podsumowując. Lemoniady zaskoczyły pozytywnie smakiem, składem. Warto stawiać na to co polskie, bo jak pokazał przykład lemoniad, na naszym rynku trafiają się „perełki” obok których nie można przejść obojętnie. Na pewno nie raz jeszcze sięgniemy po lemoniady od Moon Brothers 🙂

Gdzie znajdziecie lemoniady od Moon Brothers?

W sklepach ze zdrową żywnością oraz na yerbamatestore.pl

 

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz