Polecam! TEK Nowoczesny jaskiniowiec. Książka dla dzieci.

Polecam! TEK Nowoczesny jaskiniowiec. Książka dla dzieci (1)Polecam! TEK Nowoczesny jaskiniowiec. Książka dla dzieci (2)

Dziś chciałabym polecić Wam książkę inną niż wszystkie. Książkę, którą moje dzieci pokochały dosłownie od okładki 🙂 Dlaczego? Otóż książka “TEK. Nowoczesny jaskiniowiec” Patricka McDonella przypomina nic innego jak… iPad. Jest miejsce do wpisywania kodu, a na każdej stronie widać ikony wskazujące poziom naładowania baterii i słabnący zasięg Wi-Fi. Taka forma książki zaskakuje, przykuwa uwagę i co najważniejsze cieszy najmłodszych. Ale oczywiście mnie jako mamy najbardziej zachwyciła treść. Opowieść jest nie tylko zabawna, ciekawa, ale też i mądra. TET, to zwyczajny mały troglodyta, może trochę bardziej owłosiony, bo „w tamtych czasach wszystko było jakoś bardziej owłosione”. Jego ojciec nie zdążył jeszcze wynaleźć ognia ani pianki do golenia, ale wynalazł Internet. TET jest tak “pochłonięty” przez gry na konsoli, tablet czy komórkę, że nie zauważa otaczającego go świata, nie wychodził z jaskini, nie bawił się z przyjaciółmi. Wszystko się zmienia za sprawą miejscowego wulkanu zwanego Wielkim Wybuchaczem…

Polecam! TEK Nowoczesny jaskiniowiec. Książka dla dzieci (6)Polecam! TEK Nowoczesny jaskiniowiec. Książka dla dzieci (4)Polecam! TEK Nowoczesny jaskiniowiec. Książka dla dzieci (5)

Zakończenie przygód małego jaskiniowca niesie ze sobą ważne, w szczególności w odniesieniu do współczesnych czasów, przesłanie. Zdecydowanie polecam Wam tą książkę. Zabawna, mądra, pełna sympatycznych ilustracji książka. Moje dzieci są nią zachwycone.

 

wydawnictwo_kinderkulka_logo

Polecam! TEK Nowoczesny jaskiniowiec. Książka dla dzieci (3)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz