Planujesz zakup samochodu? Zobacz, gdzie warto zajrzeć.

Z czym Wam się kojarzy lato? Mi przede wszystkim z odpoczynkiem, wspólnymi wyjazdami i… upragnionym urlopem. Ten ostatni zbliża się coraz większymi krokami. Już niedługo będziemy mogli w końcu wyjechać na jakieś wakacje, odpocząć całą rodziną. Na razie jednak pozostaje, to w sferze planów. A tych jest naprawdę wiele. Oczywiście ich realizacja uzależniona jest od wielu czynników. Kiedy mąż dostanie urlop, jaka będzie pogoda itd. Zaplanować należy również sam wyjazd. My preferujemy podróż samochodem. Zawsze, to inny komfort. Dzieci są małe, więc często trzeba robić postoje. Poza tym z dość dużą ilością bagaży należy dojechać do celu, a nie iść z dziećmi i plecakami po długiej podróży na drugi koniec miejscowości, gdzie znajduje się nocleg. Niestety ostatnio nasze auto nie „zachowuje się” najlepiej. Ciągłe naprawy nie dość, że naruszają nasz budżet, to jeszcze najzwyczajniej na świecie męczą. Samochód powinien być w 100% sprawny. Bezpieczeństwo i komfort jazdy są najważniejsze. Dlatego zaczęliśmy się rozglądać za nowym. Stron oferujących używane samochody osobowe jest naprawdę wiele. Jak wypatrzyć w tym gąszczu coś dobrego?

Znajomi polecili nam stronę autakrajowe.com.pl W ofercie znaleźć można auta osobowe oraz dostawcze. Wszystkie samochody pochodzą z polskich salonów i posiadają szczegółowo udokumentowane przebiegi. Udostępniana jest również pełna historia serwisowa każdego pojazdu. Każdy kupiony używany samochód objęty jest pisemną gwarancją techniczną bez limitu kilometrów. Firma oferuje również gwarancję na wszystkie podzespoły, z wyłączeniem elementów eksploatacyjnych typu opony, tarcze, klocki hamulcowe, elementy zawieszenia.

A jak się prezentują ceny? Na stronie znajdziecie pojazdy w zróżnicowanych cenach. Wszystko oczywiście zależy od tego jaką markę czy model wybierzecie, z jakim przebiegiem czy rokiem produkcji. Jednak, co należy podkreślić, firma jest otwarta na klienta. Za samochód możecie:

  • zapłacić gotówką,
  • zrobić przelew,
  • wnioskować o elastyczny kredyt lub leasing.

Ponadto firma oferuje inne ciekawe usługi: auto pomoc, auto zastępcze, holowanie, serwis samochodowy, montaż instalacji gazowych, tapicerstwo samochodowe, zmiana homologacji samochodu, sprzedaż akcesoriów, rejestracja pojazdów itd. Po więcej informacji zapraszam na stronę. A my tym czasem dalej przeglądamy ofertę. Może znajdziemy coś idealnego dla nas? Na pewno powinno być to kombi. Przy większej rodzinie i planowanym urlopie wydaje się być idealne.

A Wy czego najbardziej oczekujecie od auta? (oczywiście poza bezpieczeństwem i niezawodnością)

Na co zwracacie uwagę przy jego wyborze?

 

Jak już wybierzemy odpowiedni samochód… zajmę się w końcu dalszym planowaniem wakacji 🙂

Print Friendly, PDF & Email

5 comments

  1. Jagoda says:

    My jak zmienialiśmy samochód to nie chcieliśmy niczego z kraju. Nigdy nie wiadomo czy stan licznika nie jest przekłamany oraz jak długo się jeszcze nim pojeździ. Znaleźliśmy pośrednika, który oferuje import samochodów z Ameryki. Nie dość, że są w bogatszych wersjach, to nawet z kosztem przewozu wychodzi taniej niż u nas. Poza tym wszelkie formalności załatwia firma 😀

Dodaj komentarz