Piramidki POPCROP. Chrup pysznie i zdrowo.

Piramidki POPCROP. Chrup pysznie i zdrowo. 5

Któż z nas nie ma czasem ochoty czegoś pochrupać? Najlepiej wówczas sięgnąć po coś zdrowego i dobrego. Takie właśnie są piramidki od POPCROP. Jest to nowy produkt na rynku żywności nieprzetworzonej. Wyrób jest w 100% naturalny, powstały metodą ekstruzji, dzięki czemu pomija się zastosowanie dodatku tłuszczu, a tym samym zachowuje się naturalne dobrodziejstwo ziaren.

Piramidki od POPCROP, to samo zdrowie:

  • bez konserwantów, aromatów i barwników,
  • pieczone bez tłuszczu
  • wysoka zawartość błonnika
  • smaczne i zdrowe

Piramidki dostępne w czterech wariantach: PIRAMIDKI KUKURYDZIANE, BIO PIRAMIDKI POPCROP, PEŁNOZIARNISTE PIRAMIDKI ZBOŻOWE oraz PIRAMIDKI BEZGLUTENOWE.

Piramidki POPCROP. Chrup pysznie i zdrowoGdy tylko otworzyłam otrzymaną od POPCROP paczkę nie mogłam się wprost oprzeć, by nie spróbować kusząco wyglądających piramidek kukurydzianych. Uwielbiam kukurydziane smaki i niestety często po spróbowaniu jakiegoś nowego produktu zawodzę się. Ale nie tym razem! Kukurydziane piramidki POPCROP mają wspaniały, naturalny smak. Połączenie kukurydzy, białego i brązowego ryżu, przyprawione solą morską, to zdecydowany sukces smakowy! Polecam Wam je w 100%. Tym bardziej, że strasznie posmakowały mojej małej księżniczce. Nie chciała oddać paczki – „Mamo, to mooje” 😉 Co uważam za dodatkowy, bardzo duży plus dla produktu. Idealna, zdrowa przekąska dla małych i dużych.

Piramidki POPCROP. Chrup pysznie i zdrowo. 2Kolejną propozycją smakową są piramidki pełnoziarniste zbożowe. Idealne po treningu, do szkoły. Zapewniają uczucie sytości i energię na długi czas. Aromatyczna nuta ziaren z wyczuwalną nutą kaszy gryczanej doprawiona solą morską powinna przypaść do gustu większości z Was. Smakują dobrze same, jak i z ulubionymi sosami, dodatkami warzywnymi itp.

Piramidki POPCROP. Chrup pysznie i zdrowo. 3
Do produkcji piramidek BIO POPCROP używane są wyłącznie ziarna pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych, w których nie stosuje się sztucznych nawozów czy środków ochrony roślin. Tradycyjny smak w zdrowej, ekologicznej odsłonie – połączenie białego ryżu, pszenicy, żyta, kaszy gryczanej białej, kaszy gryczanej prażonej i soli morskiej.

Piramidki POPCROP. Chrup pysznie i zdrowo. 4Ostatnią zdrową propozycją od POPCROP są piramidki bezglutenowe. Wypiekane na osobnych liniach produkcyjnych, przeznaczonych wyłącznie do produkcji wyrobów bezglutenowych, regularnie poddawane badaniom. Skierowane są głównie do osób ze stwierdzoną nietolerancją glutenu i chorych na celiakię. Ale uważam, że połączenie brązowego i białego ryżu, kaszy gryczanej białej, kaszy gryczanej prażonej, kaszy jaglanej i soli morskiej nadaje piramidką tak wspaniały smak, że sięgną po nie również osoby, które po prostu cenią zdrową i naturalną żywność.

POPCROP – zdrowa, piramidkowa przekąska dla każdego. Według mnie idealne na co dzień, do pracy, po treningu, doskonałe na spotkaniach z przyjaciółmi, chrupane podczas ulubionego filmu… Spróbujcie.

Zapraszam Was serdecznie na stronę producenta i fanpag na Facebook

popcrop__logo_wspolpraca

http://www.popcrop.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz