Orzechy włoskie w karmelu DeliDeli – idealne na każdą okazję

Orzechy włoskie w karmelu DeliDeli - idealne na każdą okazję (1)Orzechy włoskie w karmelu DeliDeli - idealne na każdą okazję (3)

Od zawsze uwielbiałam „chrupać”. Nie ma nic przyjemniejszego niż usiąść w cieniu drzewa z książką i… ulubioną chrupiącą przekąską w ręku. Odpoczynek idealny. Przyroda, książka, spokój i… coś dobrego do pochrupania. Ostatnio odkryłam hit w śród przekąsek. Znacie Orzechy włoskie w karmelu DeliDeli ? Dla mnie była, to zupełna nowość. Nowość, którą w raz z całą rodziną (i przyjaciółmi – ale o tym za chwilę 😉 ) od razu pokochaliśmy. Klasyczny smak orzecha włoskiego przełamany słodkim karmelem.

Orzechy włoskie DeliDeli towarzyszą nam teraz właściwie wszędzie. Zamknięte w puszce zachowują swoją świeżość, można je zabrać ze sobą na wycieczkę, do parku, na działkę, na spotkanie z przyjaciółmi. Są idealne na przyjęcie i… mecz 😉 Panowie wprost za nimi przepadają. Idealna propozycja do piwa 😉 Ja osobiście uwielbiam je chrupać wraz z przyjaciółkami lub dodać do słodkich wypieków czy serwowanej sałatki. Możliwości jest naprawdę wiele. A dodatkowo, to wspaniałe źródło:

  • Żelaza, magnezu, kwas foliowego, witaminy E i mnóstwa innych dobroczynnych witamin oraz makro- i mikroelementów, dbających o nasze zdrowie i urodę,
  • Wysoką zawartość błonnika i zdrowych tłuszczów omega-3, dostarczających energii i wspomagających aktywny tryb życia,
  • Bez konserwantów i sztucznych barwników oraz glutenu i laktozy.

A skąd się wziął pomysł na tak pyszną przekąskę?

Pomysłodawca DeliDeli stworzył tą pyszną przekąskę… z miłości 😉 Tak, tak. Posłuchajcie tej historii:

„Pewnego razu obdarzył on piękną kobietę prawdziwym uczuciem. Postanowił, że podaruje jej coś wyjątkowego. Przyniósł więc kosz orzechów włoskich. Niespodziewanie wybranka odmówiła przyjęcia upominku, mówiąc, że za surowymi orzechami nie przepada. Nasz bohater nie zraził się odpowiedzią i zaczął myśleć, co mógłby zrobić, żeby przyjęła ona prezent. Wtedy przyszło mu do głowy, żeby uprażyć orzechy. Przyrządzone w ten sposób stały się pyszne i chrupiące. Czuł jednak, że to jest jeszcze za mało. Polał je więc gorącym karmelem i wysuszył. A wówczas stały się wyśmienite! Uradowany, wrócił do kobiety, a ta zachwycona smakiem orzechów, przyjęła dar z wielką przyjemnością!

„Chcę koniecznie podzielić się tym pysznym produktem z innymi!”– pomyślał i… tak też zrobił. Początkowo raczył przysmakiem swoich znajomych. Później do grona wielbicieli DeliDeli dołączały kolejne osoby. Nikt nie pozostał obojętny na ten wyjątkowy smak, kruchość, słodycz…”

Osobiście (wraz z rodziną i przyjaciółmi) szczerze polecam Wam orzechy włoskie w karmelu DeliDeli. Myślę, że każdemu kto kocha włoskie orzechy, ciekawe przekąski połączone z lekką słodyczą przypadną do gustu. Warto sięgać po tak ciekawe produkty i… chrupać do woli 😉

DeliDeli logoGdzie możecie kupić orzechy włoskie w karmelu DeliDeli?

 

Orzechy włoskie w karmelu DeliDeli - idealne na każdą okazję (2)Orzechy włoskie w karmelu DeliDeli - idealne na każdą okazję (4)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz