Oryginalna walizka prezentowa z kawami i herbatkami

Okazji do obdarowania kogoś prezentem jest naprawdę wiele. Urodziny, imieniny, święta, w ramach podziękowania lub przeprosin, ślub i wiele innych. Często jest tak, że szukamy prezentu, który z jednej strony będzie sprawdzony (taki, z którego każdy się ucieszy), ale będzie miał w sobie też coś wyjątkowego. Ja znalazłam coś takiego. Oryginalna walizka prezentowa z kawami i herbatkami od Ksantyna.pl sprawdzi się na każdą okazję. Dlaczego?

Ksantyna Świat Kawy i Herbaty, to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Lubicie, gdy budzi Was do życia filiżanka aromatycznej kawy? A może nie wyobrażacie sobie śniadania bez ulubionej owocowej herbaty? Bez względu na upodobania – kawa czy herbata, tu na pewno znajdziecie coś co Was zachwyci.

Dodatkowo możecie sprawić komuś wyjątkowy prezent. Na stronie Ksantyna.pl znajdziecie całą zakładkę pełną gotowych pomysłów na prezent. Są i walizki prezentowe, telegramy i wiele innych. Zresztą spójrzcie sami: https://ksantyna.pl/48-gotowe-prezenty

I co najważniejsze – możecie wybrać zawartość takiej walizeczki według własnych potrzeb. Ja zamówiłam walizkę prezentową “Wszystkiego najlepszego”

Spośród wielu możliwości można wskazać 3 kawy i 2 herbaty. Taka walizka to nie tylko dobry prezent, ale też jakość. Picie takiej kawy czy herbaty, to czysta przyjemność.

Tak się składa, że obdarowana osoba jest mi bliska i… poczęstowała mnie swoim prezentem 😉 I pozwoliła na krótką sesję 😉 Przyjaciółka była zachwycona formą prezentu. Przyznam Wam szczerze, że kawa armatyzowana Algierka (Ajerkoniak) była wyśmienita. Podobnie jak herbata “Truskawkowy pocałunek” – nazwa w pełni zasłużona 😉

Pozostałe produkty podobno były równie pyszne – w opinii obdarowanej. Tak więc, szczerze polecamy! 😀

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz