Oleje SemCo, to zdrowie płynące z natury. Współpraca.

Oleje SemCo, to zdrowie płynące z natury. Współpraca.

Wpis archiwalny z poprzedniej wersji bloga

Moi drodzy,

ostatnio udało mi się nawiązać współpracę ze wspaniałą polską firmą SemCo będącą członkiem Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, zasiadającą we władzach Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Wielkopolsce oraz Slow Food Polska. Firma ta wielokrotnie była nagradzana za swoje wspaniałe produkty. W czasach, gdy każdy z nas powinien bardziej zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich firma SemCo „wychodzi nam na przeciw” oferując gamę wspaniałych, zdrowych olejów i nasion. 

Dzięki uprzejmości firmy SemCo mogę przetestować cztery wspaniałe i zdrowe oleje. W paczce otrzymałam Wielkopolski Olej Lniany, Olej Rydzowy, Olej Ostropestowy oraz Olej z Czarnuszki. W ofercie firmy znajdziecie o wiele bogatszą gamę zdrowych olejów tłoczonych na zimno – Wielkopolski Olej Rydzowy, Olej Lniany Złocisty, Olej Budwigowy, Olej z Pestek Dyni, Olej Rzepakowy, Olej z Nasion Wiesiołka, jak również Len Mielony, Nasiona Lnu.

Czy wiecie, że zaledwie łyżka oleju zabezpiecza nasze dzienne zapotrzebowanie w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe. A właściwości zdrowotne, każdego z oferowanych przez firmę SemCo olejów lub nasion są ogromne.

Zapraszam Was serdecznie na stronę producenta w celu zapoznania się z ofertą 

SemCo logo wspolpraca

www.semco.pl

Na blogu będą często ukazywać się przepisy z wykorzystaniem olejów od firmy SemCo. Ze względu na ich zdrowotne właściwości od dziś wprowadziłam je na stałe do naszej diety.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz