Odnawiamy kuchnię na święta – tapety od Kolorowo

Już nie raz podkreślałam, że kuchnia to serce naszego domu. I w końcu nadszedł czas na jej odnowę. Remont wciąż trwa (ograniczenia czasowe go przeciągają) i na końcowy efekt będę jeszcze musiała troszkę poczekać. Ale już dziś jedna ze ścian wygląda zupełnie inaczej. Stara tapeta, która pamięta nie jedno danie czy wypiek (co zresztą odbiło się na jej wyglądzie – pożółkła w niektórych miejscach) ustępuje nowej tapecie Kitchen Dreams , którą znalazłam w sklepie Kolorowo. Kuchnia od razu się rozjaśniła, a ciekawe wzory w filiżanki idealnie pasują do tego pomieszczenia. Tym bardziej, że tuż przy oknie stoi stół przy którym wypiłam nie jedną kawę 😉 Na razie jeszcze stary, ale może już niedługo i to się zmieni. Ale… po kolei 😉 Na wszystko przyjedzie czas.

Kilka słów o…

Jak wspomniałam tapetę nabyłam w sklepie Kolorowo. Jeśli i Wy szukacie ciekawych pomysłów na szybką metamorfozę wnętrza, to tu znajdziecie nie jedną inspirację. Tapeta, to niewątpliwie jeden z najprostszych sposobów na dekorację pomieszczenia. W Kolorowo znajdziecie szeroką gamę najróżniejszych wzorów. Tu każdy znajdziecie coś dla siebie. Dodatkowo profesjonalna i miła obsługa, szybki czas wysyłki i odpiednie zabezpieczenie towaru zapewniają, że do tego miejsca chce się wracać. Ja na pewno wrócę, gdy zacznę remont przedpokoju. A może skuszę się na jakąś fototapetę…? To jeszcze przede mną, ale Was już dziś zachęcam do zapoznania się z ofertą Kolorowo

 

Dlaczego wybrałam taką tapetę?

Tak jak wspominałam moja kuchnia wymagała remontu (oj wymagała!). Choć kocham te stare ściany, które pamiętają nie jedno 😉 to czasem po prostu trzeba coś zmienić. Remont wciąż trwa, ale już kuchnia nabiera zupełnie innego wyglądu. Przede wszystkim się rozjaśniła. Tapetę nałożyliśmy wyłącznie na jedną ścianę, tą przy oknie (taki był zamysł). To tu postawimy nowy stół, by w spokoju móc usiąść przy porannej kawie. Tapetę nakłada się sprawnie, ciekawie wygląda na ścianie, rozjaśnia pomieszczenie, ściana nie wymaga zbyt wielu ozdób (choć ja jakoś nie mogę się bez nich obejść, ta deseczka na pewno zostanie powieszona ;))

Wybrałam tapetę z kolekcji Kitchen Dreams nr 32733-2 Kolekcja „Kitchen Dreams” zawiera zbiór nowoczesnych tapet przeznaczonych do udekorowania kuchni, ale dzięki uniwersalnemu wzornictwu z powodzeniem spełnią się także w innych pomieszczeniach. Różnorodne dekory – kawa, modne płytki, cegły pomalowane w geometryczne wzory, owoce itd. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. U mnie sprawdziła się wersja w stonowanych kolorach z motywami filiżanek i dzbanka.

Nawet moje dzieci zaakceptowały tapetę 😉

Czy polecam?

Tak. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie kolorowo.com.pl Towar zgodny z moimi oczekiwaniami, tapeta taka jak na zdjęciu, wszystko dobrze i profesjonalnie zapakowane, miła obsługa i bardzo szybka wysyłka. I co najważniejsze tapeta bardzo dobrze wygląda na ścianie.

 

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz