Obozy zimowe anime i manga 2023 – wesprzyj pasję Twojego dziecka!

Wolny czas spędza, rysując postacie z ogromnymi oczami. Lubi oglądać anime, a w głośnikach jego  komputera słychać zazwyczaj popularne utwory japońskich gwiazd. O kim mowa? O otaku, czyli miłośniku kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Brzmi jak opis Twojego dziecka? A może nastolatek uwielbia koreańską muzykę i dramy? Zapraszamy więc na obozy anime i manga 2023. Zobacz, jakie atrakcje przygotowaliśmy tym razem dla młodych uczestników!

Obóz dla młodego rysownika komiksów

Stworzenie własnych postaci i przedstawienie ich historii to marzenie wielu młodych fanów mangi. Rysowanie komiksów w stylu japońskim jest naprawdę pasjonującym zajęciem. Aby szło ono gładko i sprawiało radość, trzeba wyrobić sobie swój własny styl. Organizowany przez Vogue Travel obóz komiksowy ułatwi uczestnikom to zadanie. Podczas wyjazdu zaplanowano:

  • zapoznanie się z różnymi, profesjonalnymi materiałami do rysowania,
  • naukę zasad kreowania mang i innych komiksów,
  • ćwiczenia rysowania postaci w ruchu,
  • zajęcia z konstruowania komiksowej fabuły,
  • przygotowanie kart wykreowanych przez nastolatków postaci.

Zapraszamy na obozy zimowe anime i manga w 2023 roku: https://voguetravel.pl/obozy-zimowe-anime-i-manga! Może właśnie taka przygoda będzie dla Twojego dziecka świetnym startem do kariery rysownika? A może zwyczajnie zapoczątkuje pasję na długie lata?

Obozy anime i manga 2023 – z kulturą japońską za pan brat!

Uczestnictwo w obozach mangowych to nie tylko czas spędzony z ołówkiem czy flamastrem w ręku. To również okazja do wzbogacenia swojej wiedzy na temat azjatyckiej kultury. Dzieci i młodzież przekonają się, jakie potrawy są popularne w Kraju Kwitnącej Wiśni i spróbują samodzielnie je przyrządzić. Dodatkowo poznają różnice kulturowe między Azją a Europą. To może szczególnie zaowocować w przyszłości, gdy zechcą się tam wybrać w podróż.

Wybrane programy obozów anime i manga uwzględniają także zajęcia dla dzieciaków utalentowanych muzycznie. Karaoke w klimacie koreańskiego popu? Czemu nie! A może tematyczna dyskoteka z ulubionymi, azjatyckimi przebojami? Młodzi pasjonaci azjatyckich zwyczajów chętnie też sprawdzą się w wiedzówkach na temat swoich ulubionych kultur.

Nie tylko manga, czyli obóz zimowy 2023 z Vogue Travel

Wszelkie związane z anime i mangą obozy w 2023 roku odbywają się u podnóża polskich Tatr. Uczestnicy są kwaterowani w pięknie położonych ośrodkach w Murzasichle lub Poroninie, zależnie od wybranej opcji. To daje szerokie możliwości korzystania z uroków śnieżnej zimy. Dzieci będą mogły porobić sobie zdjęcia na tle malowniczych, górskich widoków, pospacerować po zaśnieżonej okolicy i nacieszyć się białym puchem. Dla chętnych przewidziano zajęcia na stoku (można wziąć swój sprzęt narciarski lub wypożyczyć na miejscu). W programie obozów uwzględniono również bitwę na śnieżki lub ognisko z pieczeniem kiełbasek. Niech ferie zimowe pozostawią w uczestnikach wspaniałe wspomnienia śnieżnych, górskich krajobrazów!

Polskie góry i japońska popkultura – co może wyjść z takiej mieszanki? Podpowiadamy: ekscytujący, pełen przygód obóz pod skrzydłami Vogue Travel. Jeśli Twoja pociecha marzy o spędzeniu obozu zimowego 2023 inaczej, niż dotychczas, zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Już nie możemy się doczekać spotkania z młodymi pasjonatami mangi i anime. Jakie komiksy tym razem powstaną? Przekonajmy się wspólnie.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz