O tym jak moje maluchy stworzyły niesamowity domek

Jak wiecie jestem mamą dwóch wspaniałych maluchów. Kocham je nad życie. To takie dwie małe iskierki. W dni, w których nie mogą wyjść na podwórko trzeba znaleźć im naprawdę sporo zajęć, bo energia je rozpiera. Jakiś czas temu (o czym wspominałam Wam na Instagramie) wraz z moimi maluchami stworzyliśmy niesamowity (spójrzcie na te kolory 😉 ) domek. Zabawy było co niemiara. Zresztą nadal jest 😉 Domek wciąż stoi w pokoiku moich dzieci. Czasem parkują przed nim liczne samochodziki mojego synka. Czasem odwiedzają go małe laleczki mojej córeczki. Polecam Wam szczerze zakup takiego domku do malowania od ALEXANDER.

DOMEK (do złożenia i pomalowania) Alexander – nasza opinia

Jak tylko moje dzieci zobaczyły pudełko od razu słychać było piski radości. „DOMEK” od ALEXANDER składa się z 17 elementów, które łączy się ze sobą w naprawdę łatwy sposób, bez użycia kleju. Produkt dedykowany jest dla dzieci 5-7 letnie, jednak przyznam Wam szczerze, że mój 4-letni synek też sobie spokojnie z nim radził. Budowanie całego domku, dopasowywanie poszczególnych części, to nie tylko wspaniała zabawa dla dzieci, ale też i nauka cierpliwości, spostrzegawczości i wyrabianie zdolności manualnych.

Domek budowałam wraz z moimi maluchami, ale płotem czy ustawianiem postaci na podstawkach dzieci zajmowały się same. Tak samo jak… malowaniem. Ileż było radości. Tatuś bał się, że po takiej zabawie cały pokój będzie kolorowy. Ale jak się okazało dzieci tak się cieszyły, że malują domek i małe postacie (dołączone do zestawu), że farby trafiały tylko tam gdzie powinny. A kolory? No cóż… jak w tytule 😉 Nasz domek jest NIESAMOWITY 😉

Kilka informacji

W pudełku znajdziecie:

  1. Tekturowe elementy – 36 szt.
  2. Plastikowe podstawki – 30 szt.
  3. Naklejki – 48 szt.
  4. Instrukcja

Producent Z.P. „ALEXANDER”

Strona: http://www.alexander.com.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/Alexandergryizabawki/

 

POLECAMY!

Print Friendly, PDF & Email

8 comments

Dodaj komentarz