Nowości od Vobro – wyjątkowe Pralines Mix

Moi drodzy, o słodkościach Vobro pisałam Wam już nie raz. Znów mam przyjemność przetestować nowości, które zachwycają nie tylko smakiem, ale też i wyjątkową oprawą graficzną. Firma Vobro naprawdę dba o każdy szczegół.

Dlaczego Pralines Mix Vobro?

Pralines Mix to wyjątkowe bombonierki dostępne w dwóch wersjach 174 g oraz 290 g. W środku każdej znajdziecie słodkie, dwuwarstwowe praliny pokryte czekoladową otoczką z czekolady deserowej. Mix nadzień jest inspirowany popularnymi deserami.

Pralines Mix 290 g to wersja, w której znajdziemy aż 4 różne smaki: panna cotta i creme brulee oraz pyszna szarlotka i sernik.

Natomiast Pralines Mix 174 g skrywa 3 pyszne smaki: panna cotta, coffee & cream oraz creme brulee. Każdy smak jest wyjątkowy i na pewno znajdzie swoich wielbicieli. 

Co jeszcze wyróżnia Pralines Mix?

Praliny od Vobro wyróżnia nie tylko smak, ale też i piękne, eleganckie opakowanie. Złoty efekt na kartonie od razu przykuwa uwagę. To doskonała propozycja na słodki, wyjątkowy upominek. Podkreślić warto też to, że praliny Vobro:

  • Nie zawierają sztucznych barwników 
  • Nie zawierają konserwantów
  • Nie zawierają tłuszczów utwardzonych

Pralines Mix od Vobro to kolejne bombonierki, które zachwyciły mnie smakiem i piękną oprawą graficzną. Te opakowania są naprawdę wyjątkowe. A ich zawartość… No cóż, naprawdę ciężko skończyć na jednej pralince. One po prostu rozpływają się w ustach. A który smak jest najlepszy? Przyznam szczerze, że naprawdę ciężko mi się zdecydować.

*za możliwość spróbowania tych pysznych nowości dziękuję firmie Vobro

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz