Nowości od MSZ Zawada

Witajcie moi drodzy,

dziś kilka słów o kolejnych, kolorowych nowościach od Media Service Zawada. Już nie raz pokazywałam Wam najróżniejsze gazetki i książeczki od tego wydawnictwa. Moje dzieci je naprawdę lubią. Co mnie najbardziej cieszy? Fakt, że często wracają wielokroć do tej samem gazetki lub proszę o czytanie na dobranoc wybranej książeczki. W takich gazetka czy książeczkach każdy maluch może znaleźć coś dla siebie – ulubionego bohatera, ciekawą historyjkę, zadanie do wykonania, naklejki i wiele więcej. Są oczywiście też najróżniejsze gadżety/zabawki (w gazetkach). Każda książeczka lub gazetka jest przygotowana dla dzieci i z myślą o nich. Jest kolorowo, interesująco, są duże literki.

Co tym razem trafiło do rączek moich dzieci?

Gazetka Winx CLUB i SCOBY-DOO! Tych postaci chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu dziecku. Moja córka ma już za sobą wszystkie sezony WINX, dlatego gazetka z wróżkami naprawdę ją ucieszyła. Do tego kilka gadżetów i… miałam naprawdę chwilę dla siebie 😉 Bo dzieci były bardzo zajęte. Synek oczywiście zapatrzył się w gazetkę ze Scooby-Doo 😉 Do tego magiczny notes. Czarne kartki po przejechaniu dołączonym patyczkiem nagle odkrywały najróżniejsze kolory. Dzieci lubią takie gadżety.

Poza gazetkami moje dzieci dostały kolorowe książeczki z dużą ilości naklejek i ciekawych zadań. Kolorowały, naklejały, zgadywały. Po prostu dobrze się bawiły 🙂 Polecamy!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz