Niezwykła lampa na miarę XXI wieku – Kooduu SYNERGY 50S

Jak wiecie kuchnia to moje życie. Kocham gotować i spędzać czas z rodziną i znajomymi. Mój mąż za to kocha muzykę. Oczywiście te obie pasje łatwo połączyć. I tak w rezultacie mamy wesołe rozmowy, dobre jedzenie i muzyka. Czego chcieć więcej? My kochamy takie chwile. Zwłaszcza latem czy ciepłą jesienią, gdy temperatury na zewnątrz pozwalają siedzieć do późna na działce czy ogrodzie naszych znajomych. W tegoroczne wakacje było kilka świetnych okazji. Wynieśliśmy z tych wspólnych wieczorów nie tylko dobry humor, ale też kilka nowinek, które nas zachwyciły. Jedną z nich była niezwykła lampa Koodu SYNERGY 50S 3w1. Produkt na miarę XXI wieku. Produkt, który zachwycił i mnie i męża. Dlaczego? Czy lampa może zaskoczyć? Co w niej wyjątkowego?

Co wyróżnia Kooduu SYNERGY 50S Lampa LED 3W1?

To nie jest zwykła lampa. Gdy znajomi postawili ją w ogrodzie pomyślałam sobie „ładna lampa”. Mąż nawet powiedział, że przydałaby mu się taka na salkę prób lub koncerty. Ale od tyle… Jednak okazało się, że ten produkt to coś więcej.

Lampa, głośnik i lodówka w jednym

Muzyka, przenośne oświetlenie i mała lodówka na napoje, to „must have” na każdym przyjęciu. Ta lampa jest tym wszystkim. To jedno stosunkowo lekkie i niewielkie urządzenie spełnia aż trzy role:

  1. Funkcja przenośnej lampy. Synergy ma wbudowane światło LED. Jest ekonomiczny w użyciu i zapewnia nastrojowe i ciepłe oświetlenie.
  2. Bezprzewodowy głośnik. Do Synergy można łatwo przesłać  ulubioną muzykę przez bluetooth ze smartfona, tabletu lub komputera i cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem wysokiej jakości. Czas gry głośnika to 8 h po pełnym naładowaniu (przy średnim ustawieniu głośności).
  3. Przenośna lodówka. W górną część Synergy można włożyć lód i ulubione napoje. Dzięki specjalnej przegródce zawsze można mieć schłodzone napoje pod ręką. Pojemność 1,3 litra jest idealna na 1 butelkę wina czy szampana.

Kooduu SYNERGY to jakość i styl!

Kooduu SYNERGY 50S Lampa LED 3W1 to jakość i styl. Ten produkt pasuje dosłownie wszędzie. Znajomi w sezonie letnim stawiają lampę w ogrodzie, a poza sezonem zdobi ich salon dodając mu uroku. To oryginalna i solidna lampa 3w1 wyprodukowana w Holandii. Synergy produkowane są z wysokiej jakości materiałów z uchwytem ze skóry licowej i pięknie wykończonymi akcesoriami aluminiowymi. Tą niezwykłą lampę zaprojektował w Danii Eskilda Hansena. Jego projekty to wygoda, jakość i oryginalne połączenia. Ta lampka zachwyca. Dawno nie widziałam czegoś tak ciekawego. Niedługo urodziny bliskiej osoby, więc… Już mam pomysł na prezent 😉

Gdzie kupić Koodu SYNERGY 50S 3w1?

Niezwykłą lampę Koodu SYNERGY 50S 3w1 kupicie na stronie MobileCity.shop. Obecnie urządzenie jest w promocji (sprawdź):  lampa Koodu SYNERGY 50S 3w1

Lubicie takie nowinki? Spotkaliście się już z takim wyjątkowym produktem?

Print Friendly, PDF & Email

8 comments

Dodaj komentarz