Naturalne produkty, wspaniałe smaki z Kujaw i Pomorza – sklep internetowy KomuKomu.

Naturalne produkty, wspaniałe smaki z Kujaw i Pomorza - sklep internetowy KomuKomu.

Moi drodzy,

i znów mam przyjemność przedstawić Wam piękną i pyszną inicjatywę. Naturalne produkty, wspaniałe smaki z Kujaw i Pomorza, a wszystko to na wyciągnięcie ręki – sklep internetowy KomuKomu. Dostawcami są niewielcy producenci, często rodzinne firmy, które potrafią zamknąć pyszne, niepowtarzalne smaki w słoiczkach, butelkach i torebkach wkładając w to całe swoje serce. Produkty oferowane przez sklep KomuKomu, to przede wszystkim jakość i smak!

Osobiście otrzymałam do przetestowania dwa z nich:

Już dziś zapraszam Was na pyszny i szybki piernik z konfiturą z czarnej porzeczki od KomuKomu. Już po otwarciu słoiczka wiedziałam, że mam w rękach produkt wysokiej jakości. Konfitura nadała niepowtarzalnego smaku ciastu. Choć osobiście po otwarciu słoiczka miałam ochotę zjeść ją po prostu łyżeczką 😉 Taka jest smaczna.

Drugi produkt, który otrzymałam do testowania bardzo mnie ucieszył, bo ostatnio niestety zmagamy się z przeziębieniami. A osobiście uważam, że nie ma nic lepszego niż naturalna dawka witamin. Moja pociecha kocha soki malinowe. Taki sok w połączeniu z herbatą wspaniale wygrzewa. Dziękuję KomuKomu.

A Was moi drodzy zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą sklepu:

KomuKomu_logo_wspolpraca

http://www.komukomu.com.pl/

Poza tradycyjnymi produktami znajdziecie również takie pozycje jak:

  • ketchup z żurawiny
  • musztardę piernikową
  • syrop z cebuli z imbirem
  • i wiele innych

Warto zajrzeć i poznać tradycyjne, ale też i nowe smaki. Zapraszam.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz