Natura, smak i radość dzieci. Pyszne soki z Doliny Łobzonki.

Soki_z_Doliny_Lobzonki_2

Moi drodzy,

czy znacie soki z Doliny Łobzonki? Jeśli nie, to szczerze Wam je polecam, zwłaszcza jeśli po Waszym domu biegają uśmiechnięte pociechy, które po długich zabawach w domu czy też na podwórku zawsze wbiegają do kuchni i wołają „piciuu”.

Jakiś czas temu otrzymałam dla swoich pociech (i siebie, bo nie ukrywam, że również rozsmakowałam się w tych soczkach) paczkę pełna naturalnych (!) soków Dolina Łobzonki. Już po otwarciu opakowania na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Dlaczego? Otóż opakowania soków przypomniały mi, te które towarzyszyły mi w dzieciństwie. Do tego, co spotkało się z zachwytem większej pociechy, każdy soczek jest opatrzony pięknym kolorowym obrazkiem, na którym widnieją postacie z bajek – królik Bugs, Diabeł Tasmański, Tweety czy kot Sylwester.

Soki_z_Doliny_Lobzonki_1

Od razu zaczęło się pyszne testowanie. Smak… wspaniały. Każdy z nas oczywiście ma swój ulubiony. Ja polecam jabłkowo-gruszkowy, córeczka jabłkowo-malinowy, a synek jabłkowy (synek jest jeszcze za mały, aby pić z rureczki, ale opakowania są na tyle fajne, że bez problemu udało się cały soczek przelać do jego kubeczka). Choć powiem szczerze, że każdy smak jest wspaniały i na każdy dzieci reagują tak samo „mama jesce piciuu” 🙂 Soczki towarzyszą nam na spacerach, na działce, na placu zabaw. Idealne opakowania, aby wziąć je ze sobą do torebki czy wózka, albo plecaczka. Polecam każdej mamie i każdemu, kto w sokach szuka tego co ja – NATURALNYCH SKŁADNIKÓW i SMAKU!

A teraz kilka informacji dot. soczków z Doliny Łobzonkii:

  • nie zawierają cukru
  • nie zawierają dodatków konserwujących
  • nie zawierają wody
  • tłoczone są z owoców pozyskanych z terenów Doliny Łobzonki, wpisanych do programu ochrony środowiska
  • dzięki zawartym w soku witaminą, A,B,C,D,E, potasowi, pektynom, kwasom fenolowym soki z Doliny Łobzonki, to wspaniały suplement codziennej diety dla dzieci, osób aktywnych oraz w starszym wieku. Jego spożywanie doda Ci niezbędnej energii tak potrzebnej podczas całego dnia.

Po więcej informacji zapraszam Was na stronę producenta. W ofercie znajdziecie również duże soki:

dolina_lobzonki__logowww.dolinalobzonki.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz