Najpiękniejszy sen Katarzyny Michalak – recenzja

Najpiękniejszy sen” Katarzyny Michalak to ostatni tom Sagi Mazurskiej. Już na wstępnie oczarowała mnie piękna oprawa graficzna. A co z treścią? Autorka ma dar pisania. Pisze lekko, a jej książki czyta się z wielką przyjemnością. Czy i tym razem tak było? Czy ostatni tom może zachwycić? O tym w dzisiejszej, krótkiej recenzji.

Krótki zarys fabuły:

Do dworu Marcinki wraca Siergiej. Niestety jego powrót jest pełen emocji. Siergiej wraca poważnie ranny. Towarzyszy mu niemowlę. Kim jest dziecko i dlaczego jego matka oddała je w ręce Siergieja? Czy matka wróci po dziewczynkę czy na zawsze pozostanie w Marcinkach? To nie jedyne pytania i zagadki jakie znajdziemy w tym tomie. Książka jest pełna zwrotów akcji, emocji. Cała historia uświadamia nam, że jedno z pozoru małe zdarzenie jest w stanie przewrócić życie do góry nogami.

Moja opinia:

Katarzyna Michalak potrafi pięknie pisać. Jej pióro jest lekkie, a historia jaką nam daje momentami aż wzrusza. Do tego tajemnica, różne zwrotny akcji i ciekawie wykreowani bohaterowie. Książkę czytało mi się bardzo dobrze. To był naprawdę miło spędzony czas. Moja uwagę zwróciła również przepięknie wykonana okładka. Okładka i treść tworzą całość. Tu wszystko jest lekkie i płynne, choć oczywiście nie brakuje też mocniejszych elementów czy trudnych wyborów. Tu naprawdę wiele się dzieje. Jeśli szukacie dobrej sagi przy której miło spędzicie czas, to koniecznie weźcie do ręki twórczość Katarzyny Michalak. Ostatni tom Sagi Mazurskiej jest przysłowiową kropką nad „i”. To naprawdę godne polecenia zakończenie. Takie bestsellery z księgarni TaniaKsiazka.pl warto czytać.

 

*za egzemplarz do recenzji dziękuję księgarni TaniaKsiażka.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz