Najlepszy prezent Karen Swan – recenzja

Są takie książki, które najlepiej czyta się w okresie świąt. Piękne, romantyczne, poruszające, ze świąteczną magią w tle. Taka właśnie jest książka Karen Swan „Najlepszy prezent„.

„Najlepszy prezent” to znakomita świąteczna opowieść, która wciąga już od pierwszych stron. Choć książka jest dość pokaźnych rozmiarów czyta się ją szybko i lekko. Fabuła skupiona jest wokół pracy nad wyjątkowym naszyjnikiem, który ma zdobić siedem misternie wykonanych zawieszek. Zlecenie na ten naszyjnik przyjmuje Laurę Cunningham. Jubilerca ma swój mały zakład i stabilny związek. Z pozoru wydaje się, że to jej wystarcza. Wszystko się zmienia wraz z przyjęciem zamówienia na ten wyjątkowy naszyjnik. Naszyjnik ma być prezentem dla Cat, żony Roba Blaka. Prezentem, który ma opowiadać historię życia Cat. Aby wykonać tę biżuterię Laura musi zdobyć jak najwięcej informacji o pani Blake. W tym celu musi udać się doVer bier, by poznać bliskich i przyjaciół z otoczenia państwa Blake. Ich świat, opowieści o Cat mogą znacząco wpłynąć na życie Laury. Jakie niespodzianki skrywają opowieści znajomych? Przed jakimi wyborami stanie Laura? Czy jej życie się zmieni? O tym dowiecie się czytając książkę Karen Swan.

„Najlepszy prezent” okazał się wyjątkową niespodzianką. Fabuła, choć z pozoru prosta, pochłonęła mnie bez reszty. Okazała się intrygująca i skrywała wiele tajemnic. Opowieści, które poznaje Laura okazały się wyjątkowe, a zakończenie całej historii było piękne i zaskakujące. W tej opowieści nie brakowało niczego. Była pasja, miłość, zazdrość, rywalizacja i dużo tajemnic do okrycia. Karen Swan wykreowała bohaterów, którzy wydawali się bardzo realistyczni. Podobał mi się też lekki język autorki. Wszystko to sprawiło, że książę czytało się tak dobrze. Takie bestsellery z księgarni TaniaKsiazka.pl to świetny pomysł na prezent nie tylko pod choinkę.

*za egzemplarz do recenzji dziękuję księgarni TaniaKsiazka.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz